دانلود فیلم جنگل پرتقال

دانلود فیلم جنگل پرتقال

100% رضایت کاربران (2رای)
سال انتشار : محصول :
بزودی در امی مووی

 زندگی سهراب بهاریان نمایشنامه‌نویس ناموفقی‌ را روایت می کند که به تازگی معلم دبیرستان میشود. دانش آموزان و مدیر مدرسه، رضایتی از شیوه برخورد او هنگام آموزش ندارند. حال پس از پانزده سال در یک سفر یک روزه به شهری که زمانی در آن تحصیل میکند با واقعیتی رو به رو می‌شود...

جنگل پرتقال فیلمی به کارگردانی آرمان خوانساریان با بازی سارا بهرامی و رضا بهبودی در ژانر اجتماعی جنگل پرتقال داستان معلمی به نام «علی بهاریان» و با نام هنری «سهراب بهاریان» است که در رشته نمایشنامه‌نویسی تحصیل کرده و حالا پس از سال‌ها بی‌کاری به تازگی در یک مدرسه به عنوان معلم ادبیات مشغول به کار شده است.

کارگردان: آرمان خوانساریان

محصول کشور: ایران

زبان: فارسی

ژانر: اجتماعی

سال انتشار: 1402

خلاصه داستان فیلم جنگل پرتقال

زندگی سهراب بهاریان نمایشنامه‌نویس ناموفقی‌ را روایت می کند که به تازگی معلم دبیرستان میشود. دانش آموزان و مدیر مدرسه، رضایتی از شیوه برخورد او هنگام آموزش ندارند. حال پس از پانزده سال در یک سفر یک روزه به شهری که زمانی در آن تحصیل میکند با واقعیتی رو به رو می‌شود…

جنگل پرتقال

معرفی بازیگران فیلم

بازیگران: میر سعید مولویان، سارا بهرامی و رضا بهبودی. میرسعید مولویان بعد از فیلم تحسین میشود تومان با گریمی متفاوت تجربه جدیدی را پشت سر می‌گذارد. یک فیلم کم بازیگر و کم پرسوناژ است.

درباره کارگردان فیلم جنگل پرتقال

خوانساریان با ساخت فیلم‌های کوتاه سایه فیل و سبز کله‌غازی، انتظارها را برای تماشای اولین فیلم بلند خود یعنی، بالا برده بود و با وجود حمایت رسول صدرعاملی در مقام تهیه‌کننده در این فیلم و با توجه به سوابق سینمایی او در حمایت از سینماگران جوان که در ساخت فیلم صاحب قریحه و استعداد هستند، توقعات برای تماشای این فیلم دوچندان شده بود.

جنگل پرتقال

پیشنهاد میشود از فیلم غریب هم دیدن فرمایید.

دانلود فیلم با لینک مستقیم

1 1 رای
امتیازدهی به مقاله
  • 7 ژانویه 2023
  • 0
  • 746 views
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x