دانلود فیلم روایت ناتمام سیما

دانلود فیلم روایت ناتمام سیما

0% رضایت کاربران (1رای)
سال انتشار : محصول :
بزودی در امی مووی

در خلاصه داستان آمده است: «قرار نیست بخاطر بی‌آبرویی گذشته تو ما بی‌آبرو بشیم…»؛ دکتر آرش سمین زندگی موفقی دارد که خبری در فضای مجازی، شرایط خانوادگی او را دستخوش تغییر می‌کند.

روایت ناتمام سیما با بازی آزاده صمدی،حامد کمیلی، غزل شاکری به کارگردانی علیرضا صمدی در ژانر اجتماعی،خانوادگی منتشر میشود.تهیه کننده روایت ناتمام سیما گفت: این فیلم، به عنوان یک ملودرام اجتماعی، فیلم خوبی است و امیدوارم نتیجه خوبی هم داشته باشد.

کارگردان: علیرضا صمدی

محصول کشور: ایران

زبان: فارسی

ژانر: اجتماعی،خانوادگی

سال انتشار: 1402

خلاصه داستان فیلم روایت ناتمام سیما

در خلاصه داستان آمده است: «قرار نیست بخاطر بی‌آبرویی گذشته تو ما بی‌آبرو بشیم…»؛ دکتر آرش سمین زندگی موفقی دارد که خبری در فضای مجازی، شرایط خانوادگی او را دستخوش تغییر می‌کند. همانطور که از نام فیلم پیدا است یک داستان شخصیت محور دارد و درباره شخصیتی به نام سیما است که اتفاقات پیرامون او محور اصلی درام داستان است. او تلاش می‌کند بی‌گناهی خودش را اثبات کند.

روایت ناتمام سیما

معرفی بازیگران فیلم

آزاده صمدی، حامد کمیلی، غزل شاکری، مهران احمدی، مسعود کرامتی، مریم سعادت، دانیال نوروش، محمد حیدری، مهسا باوفا از بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

سایر عوامل فیلم روایت ناتمام سیما

کارگردان: علیرضا صمدی

تهیه‌کننده: مجید رضابالا

مدیر فیلمبرداری: امیر موسوی

موسیقی: کارن همایونفر

طراح گریم: مهرداد میرکیانی

روایت ناتمام سیما

صحبت های کارگردان فیلم

روایت زخمی در گذشته است؛ روایت دکتر آرش سمین که قول و قرارش را زیرپا می‌گذارد تا به رویاهایش برسد اما کاخ رویاهایش مقوایی است. رویای تغییر طبقه‌ی آرش روایت زخم‌های سیماست.شاید بیشتر از هر موضوعی این روزها باید به این فکر کنیم که قرارها و قول‌های‌مان را فراموش نکنیم و عهدی را که می‌بندیم به دست فراموشی نسپاریم.

پیشنهاد میکنیم از فیلم هوک هم دیدن فرمایید.

دانلود فیلم با لینک مستقیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
  • 7 ژانویه 2023
  • 0
  • 433 views
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x