دانلود فیلم پرونده باز است

دانلود فیلم پرونده باز است

100% رضایت کاربران (4رای)
سال انتشار : محصول :
بزودی در امی مووی

"پرونده باز" با داستان و سبک سینمایی خود، میتواند جایگاه خود را در صنعت سینمای ایران برجسته کند و با بازیگران استعدادمند و داستانی جذاب، توجه بسیاری را به خود جلب کند.

پرونده باز است فیلم در ژانر درام و اجتماعی محصول کشور ایران است. فیلم پرونده باز است به کارگردانی کیومرث پوراحمد با بازی پژمان بازغی ،محمدرضا غفاری، نسیم ادبی، حسین پاکدل و … میباشد.

کارگردان: کیومرث پوراحمد

محصول کشور: ایران

توضیحات کلی فیلم پرونده باز است

فیلم “پرونده باز” در ژانر درام اجتماعی قرار دارد و به صورت یک فیلم سینمایی روایت می‌شود. این ژانر معمولاً به بررسی مسائل اجتماعی و روابط بین افراد می‌پردازد و اغلب از داستان‌های پیچیده و شخصیت‌های عمیق برخوردار است.پرونده باز یکی از فیلم‌های سینمایی ایرانی است که در سال 1401 (2022-2023 میلادی) توسط کیومرث پوراحمد به کارگردانی درام اجتماعی ساخته شد. این فیلم در بخشی از صنعت سینمای ایران به عنوان یکی از آثار خوب تلقی می‌شود و با بازیگرانی همچون پژمان بازغی، محمدرضا غفاری، نسیم ادبی، حسین پاکدل، شادی مختاری، علی باقری و سام قریبیان است.پیشنهاد میشود از دانلود فیلم غریب نیز دیدن فرمایید.

پرونده باز است

خلاصه داستان فیلم

“پرونده باز” با داستان و سبک سینمایی خود، میتواند جایگاه خود را در صنعت سینمای ایران برجسته کند و با بازیگران استعدادمند و داستانی جذاب، توجه بسیاری را به خود جلب کند. این فیلم با موضوعات اجتماعی و نگاهی نوین به مسائل روز جامعه، تلاش دارد تا به تامل و تأمل در مسائل اجتماعی بپردازد و برای تماشاگران الهام‌بخش باشد.در فیلم “پرونده باز”، بازیگران با بازی خود توانسته‌اند شخصیت‌های خود را به خوبی به تصویر بکشند و از نظر منتقدان و تماشاگران نیز مورد تحسین قرار بگیرند. همچنین، کارگردانی کیومرث پوراحمد نیز به توانایی و استعداد خود در ساخت این فیلم اثبات داده است.

بازیگران فیلم پرونده باز است

بازیگران فیلم عبارتند از پژمان بازغی ، محمدرضا غفاری، نسیم ادبی ، حسین پاکدل ، شادی مختاری و … میباشند.

پرونده باز است

دانلود فیلم پرونده باز است با لینک مستقیم

پخش آنلاین تریلر فیلم

3 1 رای
امتیازدهی به مقاله
  • 7 جولای 2023
  • 0
  • 1,265 views
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x