دانلود فیلم Troll Factory 2024 کارخانه ی دروغ

دانلود فیلم Troll Factory 2024 کارخانه ی دروغ

0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
با 3 کیفیت و زیرنویس فارسی چسبیده اضافه شد.
زیرنویس فارسی

این روایت داستان ایم سانگ جین، خبرنگاری را دنبال می‌کند که به دلیل انتشار مقاله‌ای که ظلم یک شرکت بزرگ را افشا می‌کند، از کارش تعلیق می‌شود، تا اینکه یک منبع ناشناس می‌آید و به او در مورد دستکاری افکار عمومی آنلاین اطلاع می‌دهد.

Troll Factory به فارسی فیلم کارخانه دروغ محصول کشور کره جنوبی است.فیلم Troll Factory کارخانه دروغ به کارگردانی و نویسندگی Ahn Gooc-jin است و با بازی سون سوک کو ، کیم سونگ چئول ، کیم دونگ هوی و هونگ کیونگ میباشد.

پخش آنلاین تریلر فیلم

محصول کشور: کره جنوبی

زبان: کره ای

سال انتشار: 2024

درباره فیلم Troll Factory

کارخانه ترول ( به کره ای : 댓글부대 ) یک فیلم درام جنایی محصول سال 2024 کره جنوبی به کارگردانی و نویسندگی Ahn Gooc-jin است و با بازی سون سوک کو ، کیم سونگ چئول ، کیم دونگ هوی و هونگ کیونگ . بر اساس رمانی به همین نام کره ای از چانگ کانگ میونگ ، اثری بر اساس پرونده مداخله غیرقانونی سرویس اطلاعات ملی در انتخابات. این در مورد یک شرکت دستکاری افکار عمومی است که به سایت های اینترنتی نفوذ می کند و با گذاشتن نظرات مخرب افکار عمومی را دستکاری می کند. در 27 مارس 2024 منتشر شد.

کارخانه دروغ

خلاصه داستان فیلم کارخانه دروغ

این روایت داستان ایم سانگ جین، خبرنگاری را دنبال می‌کند که به دلیل انتشار مقاله‌ای که ظلم یک شرکت بزرگ را افشا می‌کند، از کارش تعلیق می‌شود، تا اینکه یک منبع ناشناس می‌آید و به او در مورد دستکاری افکار عمومی آنلاین اطلاع می‌دهد.سون سوک کو در نقش ایم سانگ جین: خبرنگار روزنامه ای که پس از تعلیق به دلیل نوشتن مقاله ای در افشای ظلم و ستم یک شرکت بزرگ و نزدیک شدن به ماهیت واقعی به اصطلاح “کارخانه ترول” که در این کشور فعالیت می کند، به دنبال بازگرداندن به خدمت است. حوزه های سیاسی و همچنین تجاری.

لینک های فیلم Troll Factory با زیرنویس فارسی چسبیده

*

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
  • 17 ژوئن 2024
  • 0
  • 379 views
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x