دانلود فیلم Anselm 2023 آنسلم

دانلود فیلم Anselm 2023 آنسلم

7.2/10 1,507
83نمره منتقدین
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
با 3 کیفیت و زیرنویس فارسی چسبیده اضافه شد.
زیرنویس فارسی

آنسلم کیفر یکی از بزرگترین هنرمندان معاصر است. گذشته و حال او مرز بین فیلم و نقاشی را پراکنده می کند، بنابراین یک تجربه سینمایی منحصر به فرد به دست می دهد که عمیقاً در آثار یک هنرمند فرو می رود و مسیر زندگی او را آشکار می کند.

Anselm به فارسی فیلم آنسلم محصول کشور آلمان در ژانر مستند است.فیلم Anselm آنسلم محصول سال 2023 به کارگردانی ویم وندرس است.که هنر نقاش و مجسمه‌ساز آلمانی آنسلم کیفر را روایت می‌کند.

درباره فیلم Anselm

آنسلم یک فیلم مستند سه بعدی آلمانی محصول سال 2023 به کارگردانی ویم وندرس است که هنر نقاش و مجسمه‌ساز آلمانی آنسلم کیفر را روایت می‌کند.این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در هفتاد و ششمین جشنواره فیلم کن در 17 مه 2023 به عنوان یک نمایش ویژه داشت، جایی که برای جایزه L’Œil d’or رقابت کرد.

Anselm

خلاصه داستان فیلم آنسلم

این فیلم که به عنوان “غوطه ور” توصیف می شود، بر روی نقاش و مجسمه ساز آنسلم کیفر تمرکز می کند . این پروژه کار، سفر زندگی، الهام، فرآیند خلاقیت، و شیفتگی هنرمند به اسطوره و تاریخ را روشن می کند. هدف این است که مرز بین فیلم و نقاشی را “محو” کنیم. وندرس این فیلم را با وضوح 6K و در فرمت 3 بعدی فیلمبرداری کرد که قبلاً برای مستند خود در سال 2011 پینا از آن استفاده کرده بود . در طول دو سال، در آلمان، فرانسه و ایتالیا فیلمبرداری شد. وندرس این فیلم را یک کار عاشقانه نامید و مشخص شد که هفت دوره فیلمبرداری و در مجموع سه سال طول کشید تا تبدیل به فیلمی شود که تا به حال انجام نداده ام.

لینک های فیلم Anselm با زیرنویس فارسی چسبیده

*

دانلود فیلم با کیفیت WEB-Dl 1080p زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم با کیفیت WEB-Dl 720p زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم با کیفیت WEB-Dl 480p زیرنویس فارسی چسبیده

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
  • 26 ژوئن 2024
  • 0
  • 454 views
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x