کشور: ایرانی

دانلود فیلم رقصنده

دانلود فیلم رقصنده

داستان ورزشکارى است که به قصد پیشرفت زیر بار مهاجرت و پناهندگى می رورد اما از جایى به بعد در بازى قرار می گیرد که او را به یک بچه معروف مجازى تبدیل می کند و حالا بازى براى او عوض می شود…

بزودی در امی مووی

دانلود فیلم ستاره بازی

دانلود فیلم ستاره بازی

این پروژه به عنوان محصول مشترک ایران و کانادا در ماه نوامبر و دسامبر در آمریکا و کانادا فیلمبرداری خواهد شد و چند بازیگر دیگر هالیوود نیز در این پروژه به ایفای نقش خواهند پرداخت.

زمان انتشار و تیزر فیلم اضافه شد

دانلود فیلم چپ راست

دانلود فیلم چپ راست

فیلم چپ راست داستان اقای راستی ( رامبد جوان ) بوده که با رقیب چپی‌اش ( پیمان قاسمخانی ) دشمنی دیرینه دارد و تصمیم می‌گیرد مثل قدیم برایش پاپوش درست کند و همسرش ( سارا بهرامی ) و رقیبش ( ویشکا آسایش ) هم وارد داستان می‌شوند.

با ۴ کیفیت آماده دانلود میباشد

دانلود فیلم قاتل و وحشی

دانلود فیلم قاتل و وحشی

قاتل و وحشی در ژانر وحشت و جنایی-معمایی قرار دارد، که ممکن است ترسناک و دلهره‌آور باشد. این فیلم به طور عمده به داستانی ترسناک و جنایی متمرکز شده است که از طریق حل یک معما، تعقیب و گریز و رویدادهای غیرمنتظره پیش می‌رود.

بزودی در امی مووی

دانلود فیلم بی نامی

دانلود فیلم بی نامی

این فیلم روایتگر داستان زن و شوهری است که سال‌ها پیش دانشجوی تئاتر بودند و با هم ازدواج می‌کنند و در یک کافی شاپ مشغول به کار می‌شوند، اما بر حسب اتفاق یکی از همکاران آنها گم می‌شود. قهرمان قصه به بهانه یافتن او به دنبال خود نیز در گذشته می‌گردد و سعی می‌کند از یک بحران خارج شود.

با 4 کیفیت آماده دانلود میباشد.