کشور: ایران

دانلود فیلم ملاقات خصوصی

دانلود فیلم ملاقات خصوصی

داستان یک عشق جنجالی را به تصویر می کشد. داستان عشقی که اینبار در پایین شهر اتفاق می افتد. از بازیگران این فیلم به پریناز ایزدیار می توان اشاره کرد

زمان انتشار اضافه شد

دانلود فیلم سنتوری

دانلود فیلم سنتوری

علی، نوازنده چیره‌دست سنتور و خواننده محبوب جوانان ناگهان در اوج شهرت و موفقیت افسار زندگی را از دست می‌دهد و به بیراهه می‌رود. او می‌گوید همه بدبختی‌ها از وقتی شروع شد که عشق بزرگ زندگی ام، هانیه مرا ترک کرد.

با 3 کیفیت کاملا رایگان آماده دانلود میباشد.

دانلود فیلم تصور

دانلود فیلم تصور

داستان فیلم به تصویر کشیدن زندگی یک راننده تاکسی در شبی تاریک در تهران می‌پردازد. او یک خیال‌پرداز است و در عشق زنی می‌افتد، اما متوجه می‌شود که نمی‌تواند قدرت مالکیت را باشد

با 4 کیفیت آماده دانلود میباشد.

دانلود فیلم آنجلو

دانلود فیلم آنجلو

داستان یک جوان جوان به نام آنجلو است که در یک شهر کوچک زندگی می‌کند. او با مشکلات و چالش‌های زیادی در زندگی روزمره خود روبرو است و در تلاش برای پیدا کردن معنا و هدف در زندگی خود است.

با 4 کیفیت آماده دانلود میباشد.

دانلود فیلم قدغن

دانلود فیلم قدغن

داستان درباره بزه‌ های خانوادگی و اجتماعی و نیز اتفاق‌ هایی است که در بعضی خانواده‌ ها رخ می‌ دهد و وارد حریم ممنوعه می‌ شود.

به صورت رایگان با 4 کیفیت آماده دانلود میباشد.

دانلود فیلم تارا

دانلود فیلم تارا

در گذشته، تارا و بهرام دو جوان عاشق بودند. آنها به عنوان دو دل تشریفات مجالس رسمی را رها میکند و به دنبال ماجراجویی و زندگی مشترک در دنیایی جدید می‌گشتند. آن زمانها، زندگی از طریق سفرهای جهانی و کشف مکان‌های غریب برای آنها معنا پیدا می‌کرد.

تیزر و زمان پخش اضافه شد