کشور: هندوستان

فیلم Manjummel Boys 2024 پسران مانجومل زیرنویس فارسی

فیلم Manjummel Boys 2024 پسران مانجومل

گروهی از دوستان وارد یک ماموریت نجات جسورانه می شوند تا دوست خود را از غار Guna نجات دهند، گودالی عمیق و خطرناک که هیچ کس از آنجا بازگردانده نشده است.

با 3 کیفیت و زیرنویس فارسی چسبیده اضافه شد.

فیلم Vedaa 2024 ودا

فیلم Vedaa 2024 ودا

ودا شجاعت یک نفر را به تصویر می کشد که در یک قیام با یک سیستم دراکونیایی به چالش می کشد. این داستان مبارزه یک زن جوان برای عدالت را دنبال می کند که توسط مردی هدایت می شود که متحد او می شود.

بزودی در امی مووی

دانلود فیلم Chaari 111 2024 جاسوس ناشی زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Chaari 111 2024 جاسوس ناشی

پس از یک بمب گذاری در حیدرآباد، وزیر ارشد به واحد اطلاعات طبقه بندی شده رودرا نترا دستور داد تا مهاجمان را ردیابی کند. برهماچاری، یک افسر مطمئن اما دمدمی مزاج، ریاست این مأموریت را بر عهده دارد.

با 3 کیفیت و زیرنویس فارسی چسبیده اضافه شد.

فیلم Dange 2024 خطر زیرنویس فارسی

فیلم Dange 2024 خطر

یوواراج «یووا» برای تحصیل به دانشگاه سنت مارتین می‌پیوندد و متوجه می‌شود که دوست دوران کودکی‌اش، خاویر «زی»/پرابهو سلوان دانشجوی ارشد کالج است. یووا، که خاطرات تلخی را با زی/پرابهو به اشتراک می‌گذارد، با زی/پرابهو شاخ می‌زند و دقیقاً انتقام می‌گیرد.

با 3 کیفیت و زیرنویس فارسی چسبیده اضافه شد.

فیلم Silence 2 2024 سکوت 2 زیرنویس فارسی

فیلم Silence 2 2024 سکوت 2

ACP Avinash Verma (Manoj Bajpayee) و SCU او توسط کمیسر پلیس فراخوانده می شوند تا در مورد یک تیراندازی جمعی در بار جغد شب در بمبئی تحقیق کنند. لایه‌ها شروع به پوسته شدن در چیزی بزرگ‌تر، عمیق‌تر و تیره‌تر می‌کنند.

با 3 کیفیت و دوبله فارسی اضافه شد.

دانلود فیلم

فیلم Game On 2024 شروع بازی زیرنویس فارسی

فیلم Game On 2024 شروع بازی

یک بازنده برای برنده شدن وارد یک بازی بلادرنگ می شود که او را به کشف چالش ها سوق می دهد و رازهای پنهان گذشته خود را آشکار می کند.

دانلود فیلم Yodha 2024 یودا زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Yodha 2024 یودا

پس از ربودن یک هواپیمای مسافربری توسط تروریست ها، یک سرباز خارج از وظیفه در هواپیما، استراتژی را برای شکست هواپیماربایان و اطمینان از بقای مسافران در هنگام از کار افتادن موتور طراحی می کند.

با 4 کیفیت و یرنویس و دوبله فارسی آماده دانلود میباشد.

دانلود فیلم