ژانر‌ها: اجتماعی

دانلود فیلم قدغن

دانلود فیلم قدغن

داستان درباره بزه‌ های خانوادگی و اجتماعی و نیز اتفاق‌ هایی است که در بعضی خانواده‌ ها رخ می‌ دهد و وارد حریم ممنوعه می‌ شود.

به صورت رایگان با 4 کیفیت آماده دانلود میباشد.

دانلود فیلم تارا

دانلود فیلم تارا

در گذشته، تارا و بهرام دو جوان عاشق بودند. آنها به عنوان دو دل تشریفات مجالس رسمی را رها میکند و به دنبال ماجراجویی و زندگی مشترک در دنیایی جدید می‌گشتند. آن زمانها، زندگی از طریق سفرهای جهانی و کشف مکان‌های غریب برای آنها معنا پیدا می‌کرد.

تیزر و زمان پخش اضافه شد

دانلود فیلم زنبور کارگر

دانلود فیلم زنبور کارگر

به طور کلی، با توجه به تجربه‌های تیم سازنده، می‌توان انتظار داشت که فیلم زنبور کارگر یک اثر سینمایی مهم و پرمعنا در مورد موضوعات اجتماعی و کارگران باشد که مخاطبان را به فکر وا می‌اندازد و از طریق داستان و شخصیت‌ها پیام‌های مهمی منتقل می‌کند.

تیزر و زمان پخش فیلم اضافه شد

دانلود فیلم مقیمان ناکجا

دانلود فیلم مقیمان ناکجا

در شبی که باران به آرامی از آسمان می‌ریخت و تاریکی شب تمام شهر را فرا بود، جوانی به نام آرمان، دلزده و پریشان از زندگی خود، تصمیم گرفت به دلایلی که برای خودش هم نامعلوم بود.

تیزر و زمان پخش فیلم اضافه شد

دانلود فیلم شهرک

دانلود فیلم شهرک

فیلم شهرک، درباره جوانی علاقمند به بازیگری به نام نوید فلاحتی (با بازی ساعد سهیلی) است که در تست بازیگری یک فیلم سینمایی بزرگ قبول می‌شود و برای پیوستن

تیزر و زمان انتشار فیلم اضافه شد

دانلود فیلم نگهبان شب

دانلود فیلم نگهبان شب

داستان فیلم در یک روستای کوچک واقع در منطقه‌ای دور افتاده، یک پیرمرد و یک جوان به نام دختر عمویشان تلاش می‌کنند تا مشکلات و سختی‌های زندگی را پشت سر بگذارند. پیرمرد سؤالی در مورد عدم ازدواج جوان از دختر عمویش مطرح می‌کند.

زمان انتشار اضافه شد