ژانر‌ها: اجتماعی

دانلود سریال هفت

دانلود سریال هفت

ژانر تازه ‌ترین اثر کیارش اسدی زاده به گفته خودش در فضایی متفاوت ساخته خواهد شد و 7 داستان مختلف در «سریال هفت» روایت می شود؛ اما تاکنون اطلاعاتی درباره محوریت کلی داستان رسانه ای نشده است.

تا قسمت 3 با 4 کیفیت اضافه شد.

دانلود سریال داوینچیز

دانلود سریال داوینچیز

در این سریال، زن و شوهری به نام‌های پرویز و ملیحه در یک موزه در تهران کار می‌کنند. آن‌ها در حین انجام وظایف روزمره خود با یک اتفاق غیرمنتظره مواجه می‌شوند که زندگی‌شان را به یک دوراهی ناشناخته و ماجراجویانه می‌کشاند.

قسمت اول اضافه شد

دانلود قسمت دوم سریال مرداب

دانلود قسمت دوم سریال مرداب

سریال "مرداب" به کارگردانی برزو نیک نژاد ساخته شده و در سال 2023 منتشر شده است. این سریال ایرانی با ژانرهای درام، معمایی و هیجان انگیز در دنیایی پر از راز و رمز و پرده‌برداری از اتفاقات عجیب و غریب را روایت می‌کند.

بزودی در امی مووی

دانلود قسمت پنجم فصل دوم زخم کاری

دانلود قسمت پنجم فصل دوم زخم کاری

در نبود مالک حالا مدعیان تاج و تخت او یکی یکی از راه می‌رسند و این آغاز آشوب دیگری است… هنوز بوی خون به مشام می‌رسد!» به دلیل حفظ جذابیت‌ها، داستان کامل فصل دوم زخم کاری اعلام نمی‌شود اما اگر بخواهیم با توجه به پایان‌بندی فصل اول کمی تجسم کنیم.

منتشر شد

دانلود پشت صحنه سریال پوست شیر قسمت اول و دوم

دانلود پشت صحنه سریال پوست شیر قسمت اول و دوم

به عنوان یک سریال تلویزیونی جذاب و مهم در صنعت تلویزیون ایران معرفی می‌شود. در ادامه، ما به تفصیل به برخی اطلاعات و جزئیات مهم درباره این سریال پرداخته و مواردی نظیر داستان، کارگردان، تهیه‌کننده، تاریخ انتشار، و پشت‌صحنه‌ها را برای شما توضیح خواهیم داد.

قسمت دوم پشت صحنه سریال پوست شیر با 4 کیفیت اضافه شد

دانلود سریال خائن کشی

دانلود سریال خائن کشی

سریالی که به زندگی مهدی بلیغ می‌پردازد، تصویری از یکی از مشهورترین سارقان و کلاهبرداران ایرانی را به تماشاگران ارائه می‌دهد. مهدی بلیغ به عنوان یکی از برجسته‌ترین خلاف‌کاران تهران شناخته می‌شد، و داستان‌های زیادی از جرم‌ها و فعالیت‌های خلاف‌قانونی‌اش به گوش رسیده بود.

قسمت چهارم اضافه شد

دانلود سریال حیثیت گمشده

دانلود سریال حیثیت گمشده

داستانی پر از احساسات و درام است که بر روی مفاهیمی مهم در زندگی تمرکز می‌کند. این سریال به بررسی مسائلی مانند قدرت، عدالت، عشق، خیانت و تلاش برای حفظ حیثیت فردی و خانوادگی می‌پردازد.

قسمت 9 (آخر) اضافه شد

دانلود سریال زخم کاری

دانلود سریال زخم کاری

من عاشق زمستونای اینجام، قشنگ نیست؟ قشنگه ولی سختی داره، پنج هزار کیلومتر پرواز می‌کنن فقط برای این که زنده بمونن. اولش خیلی ترسناکه ولی تهش خونه‌شونو پیدا می‌کنن. اگه به تهش برسن. بلد باشن می‌رسن.

تا قسمت 15( آخر) اضافه شد