ژانر‌ها: خانوادگی

دانلود سریال Ronja the Robber’s Daughter 2024 زیرنویس فارسی

دانلود سریال Ronja the Robber’s Daughter 2024

ماجراهای دختر جوانی را دنبال کنید که در یک گروه دزد در یک قلعه قرون وسطایی اسکاندیناوی متولد شده است. همانطور که رونجا بزرگ می‌شود، می‌آموزد که جنگل اطراف می‌تواند مکانی جادویی و گاهی خطرناک باشد که مملو از موارد عجیب و غریب است...

تا قسمت 3 با زیرنویس فارسی چسبیده اضافه شد.

دانلود فصل دوم سریال کاپیتان سوباسا Captain Tsubasa زیرنویس فارسی

دانلود فصل دوم سریال کاپیتان سوباسا Captain Tsubasa

سوباسا، میساکی، واکابایاشی، هیوگا و واکاشیمازو آماده هستند تا به عنوان نماینده ژاپن در برابر بهترین بازیکنان فوتبال جهان در مسابقات بین المللی نوجوانان در پاریس شرکت کنند.

تا قسمت 19 فصل 2 با زیرنویس فارسی چسبیده اضافه شد.

دانلود سریال نیسان آبی 2

دانلود سریال نیسان آبی 2

نیسان آبی با داستانی جذاب و شخصیت‌های بارز، جایگاه خود را در بین سریال‌های محبوب و مورد علاقه مخاطبان به دست آورد. داستانی پر از هیجان، رمز و راز و اتفاقات غم‌انگیز را به تماشاگران داد.فصل دوم نیسان آبی با همکاری احسان ظلی‌پور، و کارگردان استعدادمند، مسعود اطیابی، به زودی آغاز خواهد شد.

قسمت 11 فصل 2 اضافه شد

دانلود سریال زخم کاری 2 بازگشت فصل دوم

دانلود سریال زخم کاری 2 بازگشت فصل دوم

تولید فصل جدید سریال از اوایل اردیبهشت ماه و بعد از پایان ماه مبارک رمضان شروع می‌شود. مهدویان قصد دارد را به شکل پپشت هم تولید پخش کند.

قسمت آخر فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال بازنده

دانلود سریال بازنده

علیرضا کمالی نیز در نقش کارآگاه کیانی قرار دارد و با پرونده‌ای پیچیده روبرو می‌شود که رازهای بزرگی از یک خانواده را فاش می‌کند. داستان سریال پر از اتفاقات پیچیده و معماهای رازآلود است که کیانی باید با استفاده از تجربه و شجاعت خود، رازهای این خانواده را حل کند.

بزودی در امی مووی

دانلود سریال Çati Kati Ask 2020 عشق زیر شیروانی زیرنویس فارسی

دانلود سریال Çati Kati Ask 2020 عشق زیر شیروانی

داستان آتس، آیسن، دمیر و یاسمین است که شخصیت‌هایشان مخالف یکدیگر و از طبقات و فرهنگ‌های مختلف هستند تا به قیمت خانواده‌هایشان در برابر عشق خود مقاومت کنند.

تا قسمت 3 فصل 1 با زیرنویس فارسی چسبیده اضافه شد.

دانلود سریال مادرخوانده

دانلود سریال مادرخوانده

سریال مادرخوانده با توجه به تاریخ تولید آن، از نظر تاریخی مهم و ارزشمندی در تلویزیون ایران محسوب می‌شود و نشان‌دهنده توانایی‌های نویسندگی و کارگردانی امیر پورکیان در ایجاد آثار جذاب و پرمحتواست.

موسیقی و لوگوی سریال اضافه شد

دانلود قسمت اول فصل دوم زخم کاری بازگشت

دانلود قسمت اول فصل دوم زخم کاری بازگشت

داستان سریال به صورت عمده در دنیای اجتماعی و خانوادگی متمرکز شده است. این سریال موضوعات متنوعی از جمله عشق و انسانیت، مشکلات اجتماعی، تضادهای خانوادگی و موضوعات روز جامعه ایران را دربرمی‌گیرد.

قسمت اول فصل دوم اضافه شد