ژانر‌ها: رئالیتی شو

دانلود فصل دوم سریال پدرخوانده 2

دانلود فصل دوم سریال پدرخوانده 2

پیش تولید رئالیتی شو با تم و فضای کاملا متفاوت به صورت رسمی آغاز گردید.در این فصل نقش جدیدی اضافه خواهد شد این نقش جایگزین نقش مکمل نوستراداموس میباشد که با تمام مستقل های رئالیتی شوهای قدیمی کاملا متفاوت است

قسمت 18 اضافه شد

دانلود رئالیتی شو ضد

دانلود رئالیتی شو ضد

یک بازی نقش مخفی بر پایه استدلال و استنتاج است که توسط مجید واشقانی به اجرا درآمده است. این بازی در جهان مصنوعی پاریس در سال ۱۹۸۶ روایت می‌شود. در این داستان، یک گروه از گردشگران به پاریس سفر کرده‌اند و به طور ناگهانی توسط یک گروه جاسوس ربوده می‌شوند.

تا قسمت 14 کاملا رایگان اضافه شد

دانلود سریال زودیاک

دانلود سریال زودیاک

تصور کنید در شب‌های مافیا، یک شهر کوچک به نام "سیسیل" به تصویر کشیده می‌شود. این شهر با جمعیت کم و جو دلپذیر خود، آرامش خود را حفظ می‌کند. اما یک روز آرامش این شهر توسط حضور یک قاتل سریالی به نام "زودیاک" به شدت تهدید می‌شود.

قسمت 12 اضافه شد

دانلود قسمت دهم فصل دوم پدرخوانده

دانلود قسمت دهم فصل دوم پدرخوانده

سریال "پدرخوانده" در فصل دوم خود با نام "حرفه‌ای‌ها" به تازگی منتشر و این فصل داستانی جذاب و پر از تعلیق را در قالب یک بازی مافیا به روایت سعید ابوطالب به تماشاگران ارائه می‌دهد.

لینک های دانلود قرار گرفت

دانلود سریال صداتو

دانلود سریال صداتو

تماشای «صداتو» برای مخاطبان بسیار هیجان‌انگیز است، زیرا از یک سو، این مسابقه موسیقایی پرمعما و جذاب را ارائه می‌دهد و از سوی دیگر، ترکیبی از رقابت‌ها، معماها و موسیقی زیبا را به تماشاگران می‌کند.

قسمت 12 اضافه شد

دانلود سریال ناتو

دانلود سریال ناتو

برپایه بازی مافیا طراحی . در واقع «ناتو» که نام این ریالیتی‌شو از آن میباشد یکی از شخصیت‌های منفی بازی است که در ساید مافیا حضور دارد.احتمال اینکه این سریال همانند بازی موبایل بازی جاسوس باشد خیلی زیاد میباشد همه بازیکن ها بجز یک نفر یک چیز را میبینند یک نفر جاسوس میشود بقیه باید به دنبال او باشند تا بازی را برنده شوند.

قسمت سیزدهم (آخر فصل اول) اضافه شد

دانلود سریال دست به مهره

دانلود سریال دست به مهره

ریلیتی شو دست به مهره ما را با بازی های جذاب چهره‌های معروف و محبوب همراه می کند و فضای مفرح و خنده‌دار رقابت آن‌ها با یکدیگر را در قالب برنامه‌ای هیجان‌انگیز به تصویر می‌کشد.

قسمت 1 فصل 3 اضافه شد

دانلود سریال پدرخوانده

دانلود سریال پدرخوانده

«پدرخوانده» سناریوی پیچیده‌ای دارد و فقط یک ماه بازیگران مشغول یادگیری و تمرین آن بوده‌اند». ابوطالب ادامه می‌دهد: «از اولین فصل برنامه در دو سال پیش تا به حال ما رفته رفته اشکالات‌مان را برطرف کردیم

قسمت 16 اضافه شد

دانلود سریال ارتش سری

دانلود سریال ارتش سری

گمانه‌زنی‌ها درباره ساختار ارتش سری متفاوت است و اغلب این برنامه را شبیه به بازی مافیا می‌دانند. اما ابوطالب آن را “یک نوع بازی استدلالی و استنتاجی و نمونه‌ای منحصربه‌فرد از بازی‌های فکری مبتنی بر نقش مخفی می‌داند

قسمت 6 اضافه شد

دانلود قسمت دوم سریال ارتش سری

دانلود قسمت دوم سریال ارتش سری

این رئالیتی‌شو با حضور بازیگران سینما و‌ تلویزیون و همکاری مجموعه ویستامدیا بر اساس بازی جذاب "گروه نجات" در ارتش سری به نویسندگی و کارگردانی سعید ابوطالب ساخته شده است.

با 4 کیفیت آماده دانلود میباشد