ژانر‌ها: مسابقه

دانلود فصل دوم جوکر قسمت اول

دانلود فصل دوم جوکر قسمت اول

سریال به کارگردانی احسان علیخانی، با ترکیب ژانرهای ریلیتی شو و کمدی، توانسته به یکی از محبوب‌ترین و پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیونی ایران تبدیل شود.

قسمت چهارم منتشر شد.

دانلود سریال جوکر 2 طبقه 21

دانلود سریال جوکر 2 طبقه 21

جوکر یک مسابقه کمدی است که در آن ۸ شرکت‌کننده برای مدت مشخصی در یک اتاق بزرگ محبوس می‌شوند. شرکت‌کنندگان این مسابقه هنرمندان مشهور هستند و هر کدام باید در طول مسابقه تلاش کنند دیگران را بخندانند.

قسمت 4 فصل 1

دانلود فصل دوم سریال صداتو

دانلود فصل دوم سریال صداتو

در فصل جدید برنامه، که به عنوان یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های موسیقی تلویزیونی در ایران شناخته می‌شود، محسن کیایی همچنان به عنوان مجری اصلی برنامه حضور دارد.

تا قسمت تهم با 4 کیفیت آماده دانلود میباشد.

دانلود مسابقه همزاد من

دانلود مسابقه همزاد من

در هر قسمت از سریال همزاد من دو گروه که شامل افراد سرشناس کشور به همراه همراهانشان با هم به رقابت می پردازند. رقابت دو گروه در قالب چندین آیتم هیجان انگیز و متفاوت انجام می شود. جایزه مسابقه: برنده مسابقه 25 میلیون وجه نقد دریافت می کند.

تا قسمت دوم اضافه شد.

دانلود فصل دوم سریال ناتو

دانلود فصل دوم سریال ناتو

فصل دوم از رئالیتی شو "ناتو" که توسط مهدی صفی یاری کارگردانی شده و محمدرضا علیمردانی گردانندگی آن را بر عهده دارد، از ۱۳ آذر ماه جایگزین فصل دوم "پدرخوانده" در پلتفرم فیلم نت خواهد شد.

قسمت ششم فصل دوم اضافه شد

دانلود فصل دوم سریال پدرخوانده 2

دانلود فصل دوم سریال پدرخوانده 2

پیش تولید رئالیتی شو با تم و فضای کاملا متفاوت به صورت رسمی آغاز گردید.در این فصل نقش جدیدی اضافه خواهد شد این نقش جایگزین نقش مکمل نوستراداموس میباشد که با تمام مستقل های رئالیتی شوهای قدیمی کاملا متفاوت است

قسمت 18 اضافه شد

دانلود سریال زودیاک

دانلود سریال زودیاک

تصور کنید در شب‌های مافیا، یک شهر کوچک به نام "سیسیل" به تصویر کشیده می‌شود. این شهر با جمعیت کم و جو دلپذیر خود، آرامش خود را حفظ می‌کند. اما یک روز آرامش این شهر توسط حضور یک قاتل سریالی به نام "زودیاک" به شدت تهدید می‌شود.

قسمت 12 اضافه شد

دانلود سریال صداتو

دانلود سریال صداتو

تماشای «صداتو» برای مخاطبان بسیار هیجان‌انگیز است، زیرا از یک سو، این مسابقه موسیقایی پرمعما و جذاب را ارائه می‌دهد و از سوی دیگر، ترکیبی از رقابت‌ها، معماها و موسیقی زیبا را به تماشاگران می‌کند.

قسمت 12 اضافه شد

دانلود مسابقه چیدمانه

دانلود مسابقه چیدمانه

چیدمانه یک مسابقه تلویزیونی یا برنامه تلویزیونی است که در آن میهمانان با انجام چالش‌های طراحی کردند که امتیاز کسب می‌کنند و با استفاده از امتیازات خود می‌توانند لوازم منزل مورد نیاز خود را خریداری کنند.

قسمت اول اضافه شد

دانلود سریال ناتو

دانلود سریال ناتو

برپایه بازی مافیا طراحی . در واقع «ناتو» که نام این ریالیتی‌شو از آن میباشد یکی از شخصیت‌های منفی بازی است که در ساید مافیا حضور دارد.احتمال اینکه این سریال همانند بازی موبایل بازی جاسوس باشد خیلی زیاد میباشد همه بازیکن ها بجز یک نفر یک چیز را میبینند یک نفر جاسوس میشود بقیه باید به دنبال او باشند تا بازی را برنده شوند.

قسمت سیزدهم (آخر فصل اول) اضافه شد