ژانر‌ها: مسابقه

دانلود فصل دوم سریال ناتو

دانلود فصل دوم سریال ناتو

فصل دوم از رئالیتی شو "ناتو" که توسط مهدی صفی یاری کارگردانی شده و محمدرضا علیمردانی گردانندگی آن را بر عهده دارد، از ۱۳ آذر ماه جایگزین فصل دوم "پدرخوانده" در پلتفرم فیلم نت خواهد شد.

قسمت ششم فصل دوم اضافه شد

دانلود فصل دوم سریال پدرخوانده 2

دانلود فصل دوم سریال پدرخوانده 2

پیش تولید رئالیتی شو با تم و فضای کاملا متفاوت به صورت رسمی آغاز گردید.در این فصل نقش جدیدی اضافه خواهد شد این نقش جایگزین نقش مکمل نوستراداموس میباشد که با تمام مستقل های رئالیتی شوهای قدیمی کاملا متفاوت است

قسمت 18 اضافه شد

دانلود سریال زودیاک

دانلود سریال زودیاک

تصور کنید در شب‌های مافیا، یک شهر کوچک به نام "سیسیل" به تصویر کشیده می‌شود. این شهر با جمعیت کم و جو دلپذیر خود، آرامش خود را حفظ می‌کند. اما یک روز آرامش این شهر توسط حضور یک قاتل سریالی به نام "زودیاک" به شدت تهدید می‌شود.

قسمت 12 اضافه شد

دانلود سریال صداتو

دانلود سریال صداتو

تماشای «صداتو» برای مخاطبان بسیار هیجان‌انگیز است، زیرا از یک سو، این مسابقه موسیقایی پرمعما و جذاب را ارائه می‌دهد و از سوی دیگر، ترکیبی از رقابت‌ها، معماها و موسیقی زیبا را به تماشاگران می‌کند.

قسمت 12 اضافه شد

دانلود مسابقه چیدمانه

دانلود مسابقه چیدمانه

چیدمانه یک مسابقه تلویزیونی یا برنامه تلویزیونی است که در آن میهمانان با انجام چالش‌های طراحی کردند که امتیاز کسب می‌کنند و با استفاده از امتیازات خود می‌توانند لوازم منزل مورد نیاز خود را خریداری کنند.

قسمت اول اضافه شد

دانلود سریال ناتو

دانلود سریال ناتو

برپایه بازی مافیا طراحی . در واقع «ناتو» که نام این ریالیتی‌شو از آن میباشد یکی از شخصیت‌های منفی بازی است که در ساید مافیا حضور دارد.احتمال اینکه این سریال همانند بازی موبایل بازی جاسوس باشد خیلی زیاد میباشد همه بازیکن ها بجز یک نفر یک چیز را میبینند یک نفر جاسوس میشود بقیه باید به دنبال او باشند تا بازی را برنده شوند.

قسمت سیزدهم (آخر فصل اول) اضافه شد

دانلود مسابقه آوای جادویی

دانلود مسابقه آوای جادویی

بزرگترین مسابقه استعدایابی شرکت کنندگان تحت نظر و حمایت مربیان سرشناس این برنامه که از ستاره های موسیقی می باشند آموزش می بینند تا در رقابتی سالم توسط مردم مورد قضاوت قرار بگیرند.

قسمت 5 اضافه شد

دانلود مسابقه همزاد من

دانلود مسابقه همزاد من

در هر قسمت از سریال همزاد من دو گروه که شامل افراد سرشناس کشور به همراه همراهانشان با هم به رقابت می پردازند. رقابت دو گروه در قالب چندین آیتم هیجان انگیز و متفاوت انجام می شود. جایزه مسابقه: برنده مسابقه 25 میلیون وجه نقد دریافت می کند.

بزودی در امی مووی

دانلود قسمت دوم سریال ارتش سری

دانلود قسمت دوم سریال ارتش سری

این رئالیتی‌شو با حضور بازیگران سینما و‌ تلویزیون و همکاری مجموعه ویستامدیا بر اساس بازی جذاب "گروه نجات" در ارتش سری به نویسندگی و کارگردانی سعید ابوطالب ساخته شده است.

با 4 کیفیت آماده دانلود میباشد

دانلود سریال بندبازی

دانلود سریال بندبازی

مسابقه بندبازی موضوع موزیکال دارد که گروه های موسیقی ایرانی در آن به رقابت میپردازند و چهار داور برنامه به همراه آرای مردمی میتواند سرنوشت برنده مسابقه را مشخص کنند.

قسمت دوم اضافه شد