ژانر‌ها: هیجان انگیز

دانلود سریال Slow Horses 2022 اسب های آرام زیرنویس فارسی

دانلود سریال Slow Horses 2022 اسب های آرام

Slough House یک برزخ اداری برای افرادی است که خدمات MI5 را رد می کنند که به نوعی کار خود را خراب کرده اند اما به نوعی کاملاً اخراج نشده اند. کسانی که به آنجا فرستاده می شوند به عنوان "اسب های کند" شناخته می شوند

قسمت 3 فصل 3 با زیرنویس فارسی چسبیده اضافه شد.

دانلود سریال گناه فرشته

دانلود سریال گناه فرشته

داستان سریال مرتبط با دنیای جرم و جنایت است و شخصیت اصلی سعی دارد قاتلان سریالی را شناسایی و دستگیر کند. این سریال با ترکیب عناصر هیجانی، رمز و راز، و جذابیت فراوان، تماشاگران را به خود جذب می‌کند.

زمان دقیق انتشار اضافه شد

دانلود سریال Moon in the Day 2023 ماه در روز زیرنویس فارسی

دانلود سریال Moon in the Day 2023 ماه در روز

در مورد یک نجیب‌زاده به نام دو ها (با بازی کیم یونگ ده) است که پس از کشته شدن توسط همسر محبوبش، در زمان گرفتار شده و اکنون در زمان حال در بدن یک سلبریتی به نام هان جون اوه دوباره به زندگی بازمی‌گردد. حال روح دو ها در تلاش برای گرفتن انتقام است اما…

تا قسمت 8 با زیرنویس فارسی چسبیده اضافه شد.

دانلود سریال کره ای 7 Escape 2023 هفت فراری زیرنویس فارسی

دانلود سریال کره ای 7 Escape 2023 هفت فراری

این سریال درباره هفت نفر درگیر در پرونده یک دختر گم شده است که با اتفاقات بزرگی روبرو می شوند که با دروغ ها و آرزوهای زیادی در هم آمیخته است. همچنین سفر جستجوی حقیقت و همچنین انتقام خونینی که شبیه عذاب الهی است را به تصویر می کشد.

تا قسمت 13 با زیرنویس فارسی چسبیده اضافه شد

دانلود سریال The Deal 2023 معامله

دانلود سریال The Deal 2023 معامله

لی جون سونگ که زمانی یک فوتبالیست آینده دار بود، تصمیم می گیرد زندگی بهم ریخته اش را سر و سامان دهد. اما او و دوستش سونگ جه هیو، درگیر داستان آدم ربایی می شوند.

بزودی در امی مووی

دانلود سریال 69 شصت و نه (6ixtynin9: The Series) زیرنویس فارسی

دانلود سریال 69 شصت و نه (6ixtynin9: The Series)

داستان از زمانی آغاز می‌شود که توم (نقش ایفا شده توسط بازیگر اصلی) پس از اخراج شدن از محل کارش وارد زندگی بیکاری و بی‌امیدی می‌شود. او در آپارتمان کوچک خود در یکی از مناطق شهر زندگی می‌کند و به دنبال فرصتی برای تغییر زندگی‌اش می‌گردد.

تا قسمت 2 با زیرنویس فارسی چسبیده اضافه شد

دانلود سریال Breaking Bad بریکینگ بد زیرنویس فارسی

دانلود سریال Breaking Bad بریکینگ بد

یک معلم شیمی دبیرستان که مبتلا به سرطان ریه غیرقابل جراحی تشخیص داده شده است، برای تأمین آینده خانواده خود به تولید و فروش متامفتامین روی می آورد.

قسمت آخر فصل ششم اضافه شد

دانلود فصل چهارم انیمه 4 Demon Slayer 2024 شیطان کش 4

دانلود فصل چهارم انیمه 4 Demon Slayer 2024 شیطان کش 4

تانجیرو، با اراده قوی و اصرار زیاد، تصمیم می‌گیرد به هیمجیما برود و توسط کسی که قصد دارد او را برای نبردهای آینده آماده کند، به نیروی هاشیرا تبدیل شود. اما این تبدیل شدن به هاشیرا، که یکی از اعضای برتر و بالارتبه دسته شیطان کش است، بسیار سخت و دشوار است.

بزودی در امی مووی

دانلود فصل دوم سریال ارباب حلقه ها the lord of the rings 2 2024

دانلود فصل دوم سریال ارباب حلقه ها the lord of the rings 2 2024

سریال "ارباب حلقه‌ها: فصل دوم" با تمرکز بر سائورون، یکی از شخصیت‌های کلیدی دوران دوم سرزمین میانه،می‌شود. این فصل جدید بر خلاف فصل اول که بر گالادریل تمرکز داشت، داستان و گذشته سائورون را به تصویر می‌کشد.

بزودی در امی مووی

دانلود سریال Squid Game 2 اسکویید گیم 2

دانلود سریال Squid Game 2 اسکویید گیم 2

سریال ادامه ای از فصل قبل می باشد . در این فصل هم همچون قسمت قبل ، تعدادی از افراد برای نجان جان خود و دریافت جایزه نقدی ، دست به یک سری بازی های کودکانه می زنند که ....

تیزر اضافه شد