ژانر‌ها: پلیسی

دانلود سریال دفتر یادداشت

دانلود سریال دفتر یادداشت

داستانی جذاب و دلپذیر را در دهه ۷۰ به تصویر می‌کشد. این سریال با تمرکز بر ژانر کمدی و المان‌های پلیسی، ترکیبی از خنده و هیجان را به تماشاگران ارائه می‌دهد. با توجه به شیوه توصیف، در ادامه به صورت شماتتی به داستان این سریال خواهد شد.

قسمت 14 اضافه شد.

دانلود فصل چهارم سریال پوست شیر

دانلود فصل چهارم سریال پوست شیر

اطلاعات محدودی درباره قاتل درختی به تماشاگر می‌شود و با توجه به روند داستان پوست شیر، قاتل درختی خیلی زود فراموش می‌شود و دیگر صحبتی از او به میان نمی‌آید؛ اما آیا ماجرای این قاتل مخوف سریالی نمی‌تواند ساخت یک سریال جدید برای سازندگان باشد؟

بزودی در امی مووی

دانلود قسمت چهارم فصل دوم سریال پوست شیر

دانلود قسمت چهارم فصل دوم سریال پوست شیر

داستان این فیلم حول و حوش قصه‌ای دردناک از پدری تازه از زندان برگشته می‌گذرد که پس از ۱۵ سال با دختر نوجوانش روبرو می‌شود. در حین بازگشت از سفر یک روزه به شمال، دختر مفقود و جسد سوخته او را پیدا می‌کنند. حالا نعیم (هادی حجازی‌فر) پدر دختر؛ متهم ردیف اول این جنایت میباشد.

قسمت چهارم اضافه شد

دانلود قسمت یازدهم پوست شیر

دانلود قسمت یازدهم پوست شیر

«پوست شیر» قصه آشنای پدرِ فرزند از دست میدهد و پلیسی که مسئله شخصی دارد را در قالب روایتی پر از جزئیات و شخصیت‌هایی باورپذیر به تصویر می‌کشد. مسیر قصه، تا اینجا تقریبا غیرقابل پیش بینی است

قرار گرفت

دانلود قسمت سوم فصل دوم پوست شیر

دانلود قسمت سوم فصل دوم پوست شیر

«در پوست شیر» داستان افرادی است که روزگار آنها را شیر جلوه نشان می دهد اما واقعیت امر این است که آنها موش هستند و در بزنگاه های اصلی زندگی و در موقعیت های متفاوت در زمانی که باید دست به عمل بزنند، دست روی دست گذاشته و هیچ اقدام موثری انجام نمی دهند.

منتشر شد