فیلم Golden Kamuy 2024 کامویی طلایی

فیلم Golden Kamuy 2024 کامویی طلایی

7.5/10 96
100% رضایت کاربران (1رای)
سال انتشار : محصول :
با 3 کیفیت و زیرنویس فارسی چسبیده اضافه شد.
زیرنویس فارسی

در اوایل قرن بیستم در هوکایدو، ژاپن، یک شکار گنج بین احزاب مختلف برای ذخیره مخفی طلا اتفاق می افتد.

  • کیفیت 3 کیفیت
  • زبان
  • مدت زمان 127 دقیقه

Golden Kamuy به فارسی فیلم کامویی طلایی محصول کشور ژاپن است.فیلم Golden Kamuy کامویی طلایی یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط ساتورو نودا نوشته و تصویرگری شده است.

محصول کشور: ژاپن

زبان: ژاپنی

سال انتشار: 2024

درباره فیلم Golden Kamuy

گلدن کاموی ( به ژاپنی :ゴールデンカムイ، هپبورن : گورودن کاموی ) یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط ساتورو نودا نوشته و تصویرگری شده است .مجله مانگا seinen Shueisha ‘s Weekly Young Jump پخش شدو فصل‌های آن در سی و یکجلد تانکوبون گردآوری شد. داستان به دنبال سایچی سوگیموتو، کهنه سرباز جنگ روسیه و ژاپن در اوایل قرن بیستم و تلاش او برای یافتن ثروت عظیمی از طلای قوم آینو است که توسط یک دختر جوان آینو به نام آسیرپا کمک می شود. زبان آینو در داستان زیر نظر هیروشی ناکاگاوا، زبان شناس زبان آینو از دانشگاه چیبا است.

کامویی طلایی

خلاصه داستان فیلم کامویی طلایی

کاموی طلایی پس از جنگ روسیه و ژاپن ، عمدتاً در هوکایدو و مناطق اطراف آن اتفاق می افتد. با جزئیات بسیاری از تحولات سیاسی، تکنولوژیکی و فرهنگی واقعی ژاپن در آن زمان، چندین بخش کلیدی این مجموعه نسخه های تخیلی از افراد و رویدادهای زندگی واقعی هستند. تمرکز ویژه ای به مردم بومی آینو و فرهنگ آنها داده شده است، مانند کاوش در زبان آنها ، و نحوه استفاده محترمانه از منابع طبیعی برای تشکر از کامویی که معتقدند آنها را فراهم می کند. بخش‌های بعدی داستان همچنین خرده‌فرهنگ‌های مختلف آینو و سختی‌هایی را که با گرفتار شدن در درگیری‌های سرزمینی ژاپن و روسیه متحمل شدند، بررسی می‌کند. این طرح همچنین به بررسی مبارزات شدید سربازان و جانبازان می پردازد که ابهامات اخلاقی ، گناه بازماندگان ، شرافت ، توبه و اخلاق فضیلت مضامین رایج هستند.

لینک های فیلم Golden Kamuy با زیرنویس فارسی چسبیده

*

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
  • 6 ژوئن 2024
  • 0
  • 83 views
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x