فیلم Manjummel Boys 2024 پسران مانجومل

فیلم Manjummel Boys 2024 پسران مانجومل

8.7/10 6,203
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
با 3 کیفیت و زیرنویس فارسی چسبیده اضافه شد.
زیرنویس فارسی

گروهی از دوستان وارد یک ماموریت نجات جسورانه می شوند تا دوست خود را از غار Guna نجات دهند، گودالی عمیق و خطرناک که هیچ کس از آنجا بازگردانده نشده است.

Manjummel Boys به فارسی فیلم پسران مانجومل محصول کشور هندوستان است.فیلم Manjummel Boys پسران مانجومل به نویسندگی و کارگردانی چیدامبارام است .این فیلم توسط سوبین شهیر ، بابو شهیر و شاون آنتونی توسط شرکت پاراوا فیلمز تهیه شده است.

محصول کشور: هندوستان

زبان: هندی

سال انتشار: 2024

درباره فیلم Manjummel Boys

پسران مانجومل یک فیلم مهیج بقا به زبان مالایایی هندی محصول 2024 به نویسندگی و کارگردانی چیدامبارام است . این فیلم توسط سوبین شهیر ، بابو شهیر و شاون آنتونی توسط شرکت پاراوا فیلمز تهیه شده است. گروهی از بازیگران این فیلمشامل سوبین شهیر ، سرنات بهاسی ، بالو وارگزه ، گاناپاتی اس. پودووال ، لال جونیور ، دیپاک پارامبول ، ابهیرام راداکریشنان ، آرون کوریان ، خالد رحمان و شبین بنسون هستند . این فیلم بر اساس یک حادثه واقعی از سال 2006 ساخته شده است. این فیلم درباره گروهی از دوستان از یک شهر کوچک به نام Manjummel در نزدیکی کوچی است که تصمیم می‌گیرند تعطیلات خود را در Kodaikanal بگذرانند که وقتی یکی از آنها در گونا به دام می‌افتد تحت تأثیر قرار می‌گیرد.

پسران مانجومل

خلاصه داستان فیلم پسران مانجومل

در سال 2006، یک گروه 10 نفره از دوستان از یک باشگاه هنری در کوچی ، در طول تعطیلات اونام ، به کودایکانال در ایالت همسایه تامیل نادو سفر می کنند . آنها کودایکانال را کاوش می کنند و قبل از رفتن، یکی از دوستان، سودی، در مورد غارهای گونا ، جایی که فیلم Gunaa در آن فیلمبرداری شده است، صحبت می کند. دوستان سرخورده، بلند و خوشحال به غارهای گونا می رسند و علیرغم اخطار دومینیک، راهنمای گردشگری، تصمیم می گیرند خودشان مناطق ممنوعه غارها را کشف کنند. اگرچه نشانه‌هایی از یک خطر در کمین وجود دارد، دوستان بیشتر کاوش می‌کنند. پس از رسیدن به نقطه ای، چند دوست تصمیم می گیرند نام گروه خود “Manjummel Boys” را روی صخره های داخل غار حک کنند.

لینک های فیلم Manjummel Boys با زیرنویس فارسی چسبیده

*

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
  • 6 ژوئن 2024
  • 0
  • 97 views
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x