دانلود فصل سوم پوست شیر

دانلود سریال جیران

دانلود سریال رهایم کن

سال انتشار: 1401

دانلود برنامه TNT تی ان تی

دانلود برنامه TNT تی ان تی

به نظر میرسد این برنامه از یک برنامه آمریکایی تقلید میشود. باید دید حامد آهنگی بعد از شب آهنگی چه تاک شو یا مسابقه ای آماده میکند احتمال زیاد این برنامه هم از بازیگران به عنوان بازیکن دعوت میکنند.

قسمت دوم اضافه شد

دانلود قسمت اول سریال آکتور

دانلود قسمت اول سریال آکتور

آکتور زندگی چند بازیگر و دانشجو تئاتر است که بسیار با استعداد هستند، آنها طی ماجراهایی یک پیشنهاد کاری دریافت میکنند و کل داستان سریال حول محور این داستان ادامه پیدا میکند و ماجراجویی از انجا شروعت می شود و زندگی آنها دستخوش تغییرات زیادی می شود.

قسمت اول اضافه شد

دانلود قسمت دوم سریال مترجم

دانلود قسمت دوم سریال مترجم

قهرمان داستان قسمت دوم سریال مترجم، همانطور که از نام اثر برمی‌آید، یک مترجم جوان است. او در شغلش مسیرهای تازه و پرپیچ و خمی کشف می‌کند. دنبال کردن این مسیرها سبب می‌شود وی به رازی خانوادگی پی ببرد. رازی که بر زندگی این مترجم جوان و خانواده‌اش سایه می‌اندازد و می‌تواند آرامش یک شهر را برهم ریزد.

قسمت دوم اضافه شد

دانلود سریال گاریچی

دانلود سریال گاریچی

خبر ها حاکی از این است که با اتمام فصل دوم سریال پوست شیر فیلم نت قصد دارد سریال گاریچی را جایگزین آن کند و امیدواریم این سریال بتواند جای سریال پوست شیر را به خوبی پر کند.اخبار جدید سریال در همین صفحه اضافه خواهد شد.

دانلود سریال لیونل مسی

دانلود سریال لیونل مسی

سریال لیونل مسی (نیوکمپ) سریالی کمدی و اجتماعی به کارگردانی جدید منوچهر هادی به‌جای کمال تبریزی و محصول کشور ایران است که اخیراً فیلم‌برداری آن رو به اتمام است و تا اواخر سال 1401 از شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد.

بزودی در امی مووی