سال انتشار: 1403

دانلود سریال جوکر 2 طبقه 21

دانلود سریال جوکر 2 طبقه 21

جوکر یک مسابقه کمدی است که در آن ۸ شرکت‌کننده برای مدت مشخصی در یک اتاق بزرگ محبوس می‌شوند. شرکت‌کنندگان این مسابقه هنرمندان مشهور هستند و هر کدام باید در طول مسابقه تلاش کنند دیگران را بخندانند.

قسمت 3 فصل 1

دانلود فصل دوم جوکر قسمت اول

دانلود فصل دوم جوکر قسمت اول

سریال به کارگردانی احسان علیخانی، با ترکیب ژانرهای ریلیتی شو و کمدی، توانسته به یکی از محبوب‌ترین و پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیونی ایران تبدیل شود.

قسمت سوم منتشر شد.

دانلود سریال داریوش

دانلود سریال داریوش

با توجه به تخصص و تجربه هادی حجازی‌فر در کارگردانی و نوشتن فیلمنامه‌های قوی، انتظار می‌رود که این سریال نیز همچون آثار قبلی وی، دارای داستانی جذاب و پرمحتوا باشد.

بزودی در امی مووی

دانلود سریال قطب شمال

دانلود سریال قطب شمال
  • وضعیت پخش
    به زودی در لیست پخش فرار میگیرد

همایون و ارغوان در آستانه ازدواج ، قربانی خیانتی هولناک می‌شوند. همایون پشت دیوارهای زندان برای انتقام از سامان لحظه‌شماری می‌کند که مرگ از راه می‌رسد.

قسمت 5 با 4 کیفیت آماده دانلود میباشد.

دانلود فصل دوم سریال صداتو

دانلود فصل دوم سریال صداتو

در فصل جدید برنامه، که به عنوان یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های موسیقی تلویزیونی در ایران شناخته می‌شود، محسن کیایی همچنان به عنوان مجری اصلی برنامه حضور دارد.

تا قسمت تهم با 4 کیفیت آماده دانلود میباشد.

دانلود سریال اکازیون

دانلود سریال اکازیون

داستان یک خانواده معمولی را روایت می‌کند که درگیر ماجراها و رویدادهای طنزآمیزی می‌شوند. این خانواده با مسائل روزمره و موقعیت‌هایی کمدی و خنده‌دار مواجه می‌شوند که در نهایت برای آن‌ها به عنوان یک ملاحظه زندگی خود جلوه می‌دهد.

قسمت دوم با کیفیت عالی آماده دانلود میباشد.