دانلود فصل سوم پوست شیر

دانلود سریال جیران

دانلود سریال رهایم کن

دانلود برنامه TNT تی ان تی

دانلود برنامه TNT تی ان تی

60% رضایت کاربران (10رای)
سال انتشار : محصول :
قسمت دوم اضافه شد

به نظر میرسد این برنامه از یک برنامه آمریکایی تقلید میشود. باید دید حامد آهنگی بعد از شب آهنگی چه تاک شو یا مسابقه ای آماده میکند احتمال زیاد این برنامه هم از بازیگران به عنوان بازیکن دعوت میکنند.

  • کیفیت 480 , 720 , 1080 , BLURAY
  • شبکه فیلیمو
  • سال های پخش 1401
  • زبان

TNT برنامه یا مسابقه تی ان تی این برنامه یک نسخه آمریکایی موفق دارد و قرار است نوروز 1402 در فیلیمو منتشر شود. برنامه تی ان تی با مجری گری حامد آهنگی با حضور چهره‌ها متفاوت پخش خواهد شد.

کارگردان: حامد آهنگی

محصول کشور: ایران

درباره برنامه TNT

مسابقه TNT با اجرای حامد آهنگی در قالب حدود 30 قسمت نوروز 1402 از پلتفرم فیلیمو منتشر خواهد شد. این برنامه نسخه ای از یک برنامه آمریکایی است.

تی ان تی

خلاصه برنامه تی ان تی

به نظر میرسد این برنامه از یک برنامه آمریکایی تقلید میشود. باید دید حامد آهنگی بعد از شب آهنگی چه تاک شو یا مسابقه ای آماده میکند احتمال زیاد این برنامه هم از بازیگران به عنوان بازیکن دعوت میکنند.پیشنهاد میشود از سریال دیو و ماه پیشانی هم دیدن کنید.

تجربه حامد آهنگی در شب آهنگی

برنامه شب آهنگی قسمت اول، فصل اول پذیرای حضور حمید گودرزی بود. در هر قسمت از این برنامه چهره مطرحی در زمینه بازیگری، خوانندگی، فوتبال و یا موسیقی حضور خواهد داشت. مثلا برنامه شب آهنگی قسمت دوم با حضور یک خواننده پخش شد. برنامه شب آهنگی تاکنون دو فصل است.برنامه شب آهنگی برنامه‌ای گفتگو محور است که با مسابقه‌های ریز و درشت در حین برنامه تماشاگران را غافلگیر می‌کند. شما هر هفته شاهد حضور یک مهمان شناخته شده در عرصه بازیگری و یا خوانندگی خواهید بود. تفاوت برنامه شباهنگی با برنامه‌های گفتگو محور دیگر در این است که حامد آهنگی این برنامه را با بازی و شوخی‌های فراوان پیش می‌برد. در واقع قرار است میزان جنبه و شوخی در مهمانان سنجیده شود.

تی ان تی

زمان پخش برنامه TNT

این برنامه شاد و حال و هوای خنده دار به صورت هفتگی پخش می شود. این برنامه برای نوروز 1402 آماده شد و شما میتوانید 29 اسفند ماه ساعت 8 صبح از همین صفحه اقدام به دانلود این سریال زیبا کنید.

دانلود برنامه تی ان تی با لینک مستقیم

دانلود قسمت اول با کیفیت 720p

دانلود قسمت اول با کیفیت 480p

*

دانلود قسمت دوم با کیفیت 720p

دانلود قسمت دوم با کیفیت 480p

*

پخش آنلاین تریلر برنامه

*

تی ان تی

  • 21 مارس 2023
  • 0
  • 1,193 views