دانلود سریال جوکر فصل چهارم

دانلود سریال جوکر فصل چهارم

89% رضایت کاربران (38رای)
محصول :
قسمت اول فصل چهارم

هدف این برنامه قرار است شوخی و خنده و گذراندن لحظاتی ناب باشد. مجری این برنامه پای ثابت سریال های طنز مهران مدیری، سیامک انصاری است.

  • کیفیت 480 , 720 , 1080 , BLURAY
  • روز پخش دو‌شنبه
  • شبکه نمایش خانگی
  • سال های پخش 1400
  • زبان

جوکر یک مجموعه تلویزیونی ایرانی در ژانر واقع‌نما است که توسط احسان علیخانی و سیدحامد میرفتاحی کارگردانی شده‌ است سریال جوکر از ۶ آذر ۱۴۰۰ در سرویس استریمینگ فیلیمو به نمایش درآمد این مجموعه با استقبال بالایی از سوی بینندگان مواجه شده‌ است.

کارگردان: حامد میرفتاحی

محصول کشور: ایران

زبان: فارسی

ژانر: کمدی

سال انتشار: 1400

توضیحات سریال جوکر

تعدادی از چهره‌های مشهور هنری، ورزشی، اجتماعی و … در یک اتاق در بسته برای خنداندن یک دیگر رقابت می‌کنند، اما چالش اصلی این جاست که خودشان نباید بخندند. سریال با الگوبرداری از نمونه‌های موفق خارجی ساخته شده‌است.

سریال جوکر فصل چهارم

معرفی بازیگران فصل چهارم سریال جوکر

حامد آهنگی،محمدرضا علیمردانی،یوسف صیادی،پوریا پورسرخ،مهران غفوریان،مهران رجبی،یوسف تیموری،پژمان جمشیدی

رئالیتی شو چیست؟

رئالیتی شو یک برنامه تلویزیونی با ژانری متمایز است که در اوایل دهه ۱۹۹۰ ظهور کرد معمولاً در رئالیتی شوها مهمان‌هایی حضور دارند که مشغول گفت‌وگو، معاشرت و بازی هستند جذابیت این نمایش‌ها آن است که فقط قدم اول و دومشان، برنامه‌ریزی می‌شود و به جز تعیین چهارچوب‌ها و قوانین کلی، فیلم‌نامه مُدوَنی برای اجرا نوشته نمی‌شود و تقریباً همه چیز بداهه است این دست نمایش‌ها معمولاً با مصاحبه‌های کوتاه جالبی ترکیب می‌شوند این مصاحبه‌ها در همان فضای برنامه به‌صورت خصوصی و جداگانه از هر شرکت‌کننده به عمل می‌آید و بعدا، به‌صورت بخش‌های بسیار کوتاه، در دل رئالیتی شو گنجانده می‌شوند.

سریال جوکر فصل چهارم

نحوه بازی بازیگران در سریال جوکر

برنامه یک میزبان دارد که نقش داور مسابقه را هم ایفا می‌کند. او یک اتاق جداگانه با فضایی شبیه به اتاق مانیتورینگ دارد که حین مسابقه در آن‌جا مستقر می‌شود و شرکت‌کنندگان را زیر نظر می‌گیرد. میزبان هرگجاه خنده یکی از شرکت‌کنندگان را از مانیتورهای اتاق خود مشاهده کند با دکمه قرمزی که جلویش قرار دارد بازی را متوقف می‌کند. سپس به اتاق بازی می‌رود و با نشان دادن صحنه آهسته خندیدن شرکت کننده خاطی را جریمه می‌کند. بعد از آن دوباره به اتاقش بر می‌گردد و با دکمه سبز ادامه مسابقه را اعلام می‌کند. در واقع شما با نخستین VAR ایرانی هم مواجه خواهید شد!

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

  • 17 فوریه 2022
  • 0
  • 3,967 views