دانلود سریال جوکر 2 طبقه 21

دانلود سریال جوکر 2 طبقه 21

100% رضایت کاربران (1رای)
سال انتشار : محصول :
قسمت 3 فصل 1

جوکر یک مسابقه کمدی است که در آن ۸ شرکت‌کننده برای مدت مشخصی در یک اتاق بزرگ محبوس می‌شوند. شرکت‌کنندگان این مسابقه هنرمندان مشهور هستند و هر کدام باید در طول مسابقه تلاش کنند دیگران را بخندانند.

  • کیفیت 480 , 720 , 1080 , BLURAY
  • شبکه نمایش خانگی
  • سال های پخش 1403
  • زبان

جوکر 2 طبقه 21 مسابقه،برنامه،سریال جدید نمایش خانگی به صورت رایگان منتشر شد.جوکر فصل دوم به گردانندگی احسان علیخانی این سریال ادامه‌ای بر فصل اول «جوکر» است و توانسته است با بهره‌گیری از ترکیبی از طنز و واقعیت، مخاطبان زیادی را به خود جذب کند.

پخش آنلاین تریلر سریال

محصول کشور: ایران

زبان: فارسی

سال انتشار: 1403

درباره سریال جوکر 2 طبقه 21

«جوکر 2» همانند فصل اول خود، بر پایه قالب ریلیتی شو ساخته شده است. این نوع برنامه‌ها به دلیل ویژگی‌های جذاب و تعاملی خود، توانسته‌اند محبوبیت زیادی در میان بینندگان پیدا کنند. در ریلیتی شوها، معمولاً شاهد وقایع و رفتارهای واقعی شرکت‌کنندگان هستیم که در یک محیط کنترل شده و با طرح‌ها و چالش‌های مختلف به نمایش گذاشته می‌شوند.

معرفی بازیگران مسابقه

مجید مظفری، سید جواد رضویان، بهرنگ علوی، محمدرضا علیمردانی، امیرحسین رستمی، نیما شعبان‌نژاد، نصرالله رادش و هادی کاظمی و … میباشند.

جوکر 2 طبقه 21

طبقه 21 یعنی چی؟!

همه سریال‌ها در فصل جدید فقط به شماره اکتفا نمی‌کنند و یک زیرعنوان برای خودشان دارند. مثل «زخم کاری؛ بازگشت»! «جوکر ۲؛ طبقه بیست و یک» نیز عنوان این فصل جوکر است که با تماشای قسمت اول، متوجه علت این نامگذاری خواهید شد.

قوانین مسابقه جوکر 2 طبقه 21

جوکر یک مسابقه کمدی است که در آن ۸ شرکت‌کننده برای مدت مشخصی در یک اتاق بزرگ محبوس می‌شوند. شرکت‌کنندگان این مسابقه هنرمندان مشهور هستند و هر کدام باید در طول مسابقه تلاش کنند دیگران را بخندانند و در عین حال خودشان نخندند. قوانین این مسابقه به شرح زیر است: محبوس شدن در اتاق: شرکت‌کنندگان به مدت مشخصی در یک اتاق بزرگ محبوس می‌شوند و در این مدت نمی‌توانند از اتاق خارج شوند. قوانین خندیدن: هر شرکت‌کننده‌ای که بخندد، بار اول کارت زرد می‌گیرد. در صورت خندیدن برای بار دوم، شرکت‌کننده با کارت قرمز جریمه و از اتاق اخراج می‌شود. فرصت ویژه: هر شرکت‌کننده یک فرصت ویژه با مدتی محدود در اختیار دارد که هر زمان خواست می‌تواند از آن استفاده کند. در این فرصت دیگران باید کاملاً به او توجه کنند و اجازه هیچ کار دیگری ندارند. فرد در این مدت اجرای ویژه‌ای انجام می‌دهد تا دیگران را بخنداند.

جوکر 2 طبقه 21

لینک های فصل دوم جوکر طبقه بیست و یکم

*

دانلود قسمت اول فصل 1 با کیفیت 1080p HQ

دانلود قسمت اول فصل 1 با کیفیت 1080p

دانلود قسمت اول فصل 1 با کیفیت 720p

دانلود قسمت اول فصل 1 با کیفیت 480p

*

دانلود قسمت دوم فصل 1 با کیفیت 1080p HQ

دانلود قسمت دوم فصل 1 با کیفیت 1080p

دانلود قسمت دوم فصل 1 با کیفیت 720p

دانلود قسمت دوم فصل 1 با کیفیت 480p

*

دانلود قسمت سوم فصل 1 با کیفیت 1080p HQ

دانلود قسمت سوم فصل 1 با کیفیت 1080p

دانلود قسمت سوم فصل 1 با کیفیت 720p

دانلود قسمت سوم فصل 1 با کیفیت 480p

*

جوکر فصل دوم

  • 19 ژوئن 2024
  • 0
  • 727 views