دانلود سریال شب های مافیا 4 فصل 3 قسمت 1

دانلود سریال شب های مافیا 4 فصل 3 قسمت 1

71% رضایت کاربران (7رای)
محصول :
قسمت دوم فصل سوم اضافه شد

«شب های مافیا» نوعی مسابقه و سرگرمی دوستانه و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون

  • کیفیت 480 , 720 , 1080 , BLURAY
  • شبکه نمایش خانگی
  • سال های پخش 1401
  • زبان

سریال شب های مافیا 4 سری جدید به کارگردانی و تهیه کنندگی سعید ابوطالب در سال 1400 در ژانر رئالیتی شو و مسابقه و خانوادگی ساخته شده است که در تاریخ 29 اسفند ساعت 8 صبح قسمت جدید شبهای مافیا 4 قسمت اول برای دانلود منتشر می شود.در این سری از شب های مافیا بازیگرانی همچون علی اوجی، علیرضا خمسه، سیامک صفری، منوچهر هادی، ایمان صفا، مهران رجبی، رامین راستاد، علی اوسیوند، کاوه سماک باشی، وحید آقاپور، معین زندی و سید بشیر حسینی بازی میکنند.

کارگردان: سعید ابوطالب

محصول کشور: ایران

زبان: فارسی

ژانر: هیجان انگیز

سال انتشار: 1401

توضیحات سریال شب های مافیا

«شب های مافیا» نوعی مسابقه و سرگرمی دوستانه و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. در مسابقه (شب های مافیا) محمدرضا علیمردانی بازیگر و مجری کشورمان به عنوان لیدر یا برگزار کننده در بازی حضور دارد و در واقع فرمان بازی در دستان او قرار دارد.

شب های مافیا

معرفی بازیگران این فصل شب های مافیا

علی اوجی , علیرضا خمسه , سیامک صفری , منوچهر هادی , ایمان صفا , مهران رجبی , رامین راستاد , علی اوسیوند , کاوه سماک باشی , وحید آقاپور , معین زندی , سیدبشیر حسینی

درباره گرداننده بازی محمدرضا علیمردانی

سری سوم «شبهای مافیا» با گردانندگی کامبیز دیرباز که خود در سری دوم این مجموعه به عنوان شرکت کننده حضور داشت، ساخته شد. اما قرار شده در سری چهارم این رئالیتی شوی محبوب، در حالی که برنامه کاری دیرباز هماهنگ نشده، بار دیگر علیمردانی به عنوان گرداننده حضور داشته باشد.

پیشنهاد میشود از

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

هم دیدن فرمایید.

دانلود سریال کم حجم و با لینک مستقیم

دانلود فصل سوم شب های مافیا با حضور حامد آهنگی

*

  • 10 می 2022
  • 0
  • 2,871 views