دانلود فصل سوم پوست شیر

دانلود سریال جیران

دانلود سریال رهایم کن

دانلود فصل دوم سریال مهمونی

دانلود فصل دوم سریال مهمونی

100% رضایت کاربران (4رای)
محصول :
قسمت دوم اضافه شد

در همسایگی خانه جدید آقای طهماسب که به تازگی به آن نقل مکان کرده، یک سالن عروسی قرار دارد. بنابراین شخصیت های عروسکی جدیدی که اکثر آن ها کارکنان این سالن عروسی هستند به زندگی او اضافه شده

  • کیفیت 480 , 720 , 1080 , BLURAY
  • شبکه فیلیمو
  • سال های پخش 1402
  • زبان

فصل دوم مهمونی به کارگردانی ایرج طهماسب با عروسک گردانی علی زرمهری، سهیل رهبر زارع، سارا صبری و احمد فیاض است. فصل دوم سریال مهمونی 2 نوروز 1402 از همین صفحه منتشر خواهد شد.

کارگردان: ایرج طهماسب

محصول کشور: ایران

سال انتشار: 1402

درباره فصل دوم مهمونی

مهمونی مجموعه ای عروسکی و کمدی با اجرای ایرج طهماسب و با صداپیشگی هوتن شکیبا، کاظم سیاحی، سهیل مستجابیان، الی امامی، امیر ادیب و نازنین شعبانی، هنرمندی علی زرمهری، سهیل رهبر زارع، سارا صبری، بهادر مالکی و نازنین شعبانی، کارگردانی ایرج طهماسب و تهیه کنندگی حسن خدادادی محصول سال ۱۴۰۰ است.

فصل دوم مهمونی

گیاه خوار شدن پشه

بچه در قسمت آخر وجوه دیگری از شخصیتش را نشان داد. او در قالب یک انسان خیر و نیکوکار به دیگران کمک می‌کرد و تلفنی کارشان راه می‌انداخت. همچنین در آخرین سکانس اعتراف کرد که عاشق دختر گلفروش شده و با او روابط پنهانی دارد. پشه یکی دیگر از شخصیت‌های محبوب مجموعه هم گفت گیاهخوار شده و نیشش را تعطیل کرده است. این ویژگی‌ها خبر از احتمال تداوم مهمونی می‌دهند. طهماسب در فصل بعدی می‌تواند این ریزه‌کاری‌ها را گسترش دهد و یک بچه جدید و تر و تازه را تحویل مخاطب بدهد.

خلاصه کلی سریال مهمونی

در همسایگی خانه جدید آقای طهماسب که به تازگی به آن نقل مکان کرده، یک سالن عروسی قرار دارد. بنابراین شخصیت های عروسکی جدیدی که اکثر آن ها کارکنان این سالن عروسی هستند به زندگی او اضافه شده و اتفاق های جذابی را رقم می زنند. لینک های دانلود فصل دوم 2 سریال به محض انتشار در شبکه نمایش خانگی قرار می گیرد.پیشنهاد میشود از فصل اول سریال مهمونی هم دیدن کنید.

فصل دوم مهمونی

دانلود فصل دوم سریال مهمونی با لینک مستقیم

دانلود قسمت اول با کیفیت 1080p HQ

دانلود قسمت اول با کیفیت 1080p

دانلود قسمت اول با کیفیت 720p

دانلود قسمت اول با کیفیت 480p

*

مهمان قسمت دوم: محسن تنابنده

دانلود قسمت دوم با کیفیت 1080p HQ

دانلود قسمت دوم با کیفیت 1080p

دانلود قسمت دوم با کیفیت 720p

دانلود قسمت دوم با کیفیت 480p

*

پخش آنلاین تیزر از فصل اول مهمونی

  • 22 مارس 2023
  • 0
  • 299 views