دانلود فصل سوم پوست شیر

دانلود سریال جیران

دانلود سریال رهایم کن

دانلود سریال نیوکمپ

دانلود سریال نیوکمپ

94% رضایت کاربران (18رای)
محصول :
زمان انتشار اضافه شد

این سریال کمدی اجتماعی داستان یک خانواده است که بر سر مشکلی، دچار بحران مالی بزرگ شده‌اند. پسر خانواده، برای حل این بحران و جور کردن پول مورد نیاز، از طریق سایت شرط‌بندی، روی بازی مساوی ایران با آرژانتین شرط می‌بندد.

  • روز پخش : انتخاب
  • شبکه نمایش خانگی
  • سال های پخش 1401
  • زبان

سریال نیوکمپ به کارگردانی جدید منوچهر هادی به جای کمال تبریزی که اخیرا فیلمبرداری سریال نیوکمپ رو به اتمام میباشد احتمال خیلی زیاد تا اواخر سال 1401 از شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد.این سریال اوایل سال جاری وارد مرحله پیش تولید و انتخاب بازیگر شد. بر همین اساس بازیگرانی چون بهرام افشاری، امیر جعفری، آزاده صمدی، فرزاد فرزین و… انتخاب شدند.

کارگردان: منوچهر هادی

محصول کشور: ایران

زبان: فارسی

ژانر: کمدی،اجتماعی

سال انتشار: 1401

خلاصه داستان سریال نیوکمپ

این سریال کمدی اجتماعی داستان یک خانواده است که بر سر مشکلی، دچار بحران مالی بزرگ شده‌اند. پسر خانواده، برای حل این بحران و جور کردن پول مورد نیاز، از طریق سایت شرط‌بندی، روی بازی مساوی ایران با آرژانتین شرط می‌بندد. در طول این بازی ۹۰ دقیقه‌ای همه چیز خوب و طبق خواسته آن‌ها پیش می‌رود و نتایج امیدوارکننده است، تا زمانی‌که در دقیقه ۹۱ بازی، لیونل مسی، به دروازه ایران گل می‌زند و بازی را از حالت مساوی خارج می‌کند. پس از این گل مسی، اوضاع به هم می‌ریزد و ماجراهای جدیدی آغاز می‌شود.

نیوکمپ

جریان عوض شدن کارگردان سریال

کمال تبریزی سال گذشته پیش تولید سریالی کمدی با نام «نیوکمپ» را برای پخش در شبکه نمایش خانگی شروع کرد، این سریال اوایل سال جاری وارد مرحله پیش تولید و انتخاب بازیگر شد. بر همین اساس بازیگرانی چون بهرام افشاری، امیر جعفری، آزاده صمدی، فرزاد فرزین و… انتخاب شدند تا کار وارد مرحله تصویر برداری شود. عدم صدور پروانه ساخت از سوی ساترا موجب شد تا این پروژه وارد مرحله تصویربرداری نشود. در ادامه تاخیر در صدور پروانه ساخت شرایطی را موجب شد تا پروژه به حالت تعلیق دربیاید و بازیگران یکی بعد از دیگری از حضور در آن انصراف دهند. بعد از گذشت مدتی تولید این پروژه بار دیگر به جریان افتاد. در شروع مجدد کار منوچهر هادی به جای کمال تبریزی انتخاب شد تا به عنوان کارگردان سریال «نیوکمپ» را جلوی دوربین ببرد.

معرفی بازیگران سریال نیوکمپ

حامد آهنگی،بهرام افشاری،اکبر عبدی،یکتا ناصر،حسن معجونی،فرزاد فرزین،بهاره افشاری،امیرجعفری،ایمان صفا و …

زمان انتشار سریال

سریال نیوکمپ اواخر دی ماه از همین صفحه پخش خواهد شد منتظر این سریال پرستاره باشید.

نیوکمپ

پیشنهاد میکنیم از سریال عزازیل هم دیدن فرمایید.

دانلود سریال با لینک مستقیم

  • 8 ژانویه 2023
  • 0
  • 702 views