سریال House of the Dragon 2 2024 فصل 2 خاندان اژدها

سریال House of the Dragon 2 2024 فصل 2 خاندان اژدها

88% رضایت کاربران (8رای)
سال انتشار :
قسمت اول فصل 2 با زیرنویس فارسی چسبیده اضافه شد.
زیرنویس فارسی

فصل 2 داستان سلسله تارگرین را بر اساس کتاب "آتش و خون" جورج آر آر مارتین ادامه خواهد داد. و مطمئناً بعد از اتفاقات دراماتیکی که فصل اول 10 قسمتی را به پایان رساند، اتفاق خواهد افتاد.

House of the Dragon به فارسی فصل دوم خاندان اژدها محصول کشور آمریکا در ژانر درام،ماجراجویی و اکشن است.سریال House of the Dragon 2 با بازی اسماعیل کروز کوردووا مرفید کلارک چارلی ویکرز به کارگردانی رایان جی کوندال جورج آر آر مارتین میباشد.

پخش آنلاین تریلر فصل دوم سریال

کارگردان: رایان جی کوندال جورج آر آر مارتین

محصول کشور: آمریکا

زبان: انگلیسی

سال انتشار: 2024

درباره فصل دوم House of the Dragon

در حالی که سریال HBO که 200 سال قبل از رویدادهای «تاج و تخت» رخ می‌دهد، به پایان رسیده است. به گفته کیسی بلویز، رئیس HBO و HBO Max ، بعید است که فصل دوم این سریال در ماه اکتبر سال آینده منتشر شود . بلویز به Vulture گفت: «انتظار آن را در سال 2023 نداشته باشید، اما فکر می‌کنم زمانی در سال 2024 باشد . ما تازه شروع به جمع‌آوری این طرح کرده‌ایم، و درست مثل دفعه قبل، ناشناخته‌های زیادی وجود دارد. این برای خجالتی بودن یا پنهان کاری نیست، اما نمی خواهید بگویید که در این تاریخ آماده است، و سپس باید آن را جابجا کنید.» مانند بازی تاج و تخت قبل از آن، …

فصل دوم خاندان اژدها

خلاصه داستان فصل دوم خاندان اژدها

فصل 2 داستان سلسله تارگرین را بر اساس کتاب “آتش و خون” جورج آر آر مارتین ادامه خواهد داد. و مطمئناً بعد از اتفاقات دراماتیکی که فصل اول 10 قسمتی را به پایان رساند، اتفاق خواهد افتاد. اگر به خاطر داشته باشید (و هشدار اسپویلر)، پایان با آگاهی رینیرا در مورد مرگ پسرش لوسریس به دست عمویش ایموند به پایان رسید.

فصل دوم خاندان اژدها

بازیگران سریال

در فصل دوم بازیگرانی مانند اما دارسی در نقش رینیرا، مت اسمیت در نقش دیمون، ایو بست در نقش رینیس، اولیویا کوک در نقش آلیسنت، ریس ایفانس در نقش اتو و فابین فرانکل در نقش سر کریستون کول، عضو کینزگارد حضور خواهند داشت. تعدادی تازه وارد نیز در راه هستند ، از جمله سایمون راسل بیل در نقش سر سیمون استرانگ، فردی فاکس در نقش سر گواین هایتاور و گیل رنکین در نقش آلیس ریورز.

پیشنهاد میشود از فصل اول سریال خاندان اژدها هم دیدن فرمایید.

فصل دوم خاندان اژدها

دانلود سریال House of the Dragon با لینک مستقیم

*

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

  • 17 ژوئن 2024
  • 0
  • 3,901 views