سریال interview with the vampire مصاحبه با خون آشام

سریال interview with the vampire مصاحبه با خون آشام

7.3/10 21,885
100% رضایت کاربران (1رای)
سال انتشار : محصول :
تا قسمت 2 فصل 2 با زیرنویس فارسی چسبیده اضافه شد.
زیرنویس فارسی

بر اساس رمان نمادین آن رایس، داستان حماسی عشق، خون و خطرات جاودانگی لویی دو پونت را دنبال کنید، همانطور که به روزنامه نگار دانیل مولوی گفته شده است.

  • سال های پخش 2022
  • زبان
  • رده سنی TV-MA

interview with the vampire به فارسی سریال مصاحبه با خون آشام محصول کشور آمریکا است.سریال interview with the vampire مصاحبه با خون آشام یک مجموعه تلویزیونی ترسناک گوتیک آمریکایی است که توسط رولین جونز برای AMC بر اساسو عناصری از داستان های خون آشام نوشته آن رایس در سال 1976 ساخته شده است.

محصول کشور: آمریکا

زبان: انگلیسی

سال انتشار: 2022

درباره سریال interview with the vampire

مصاحبه آن رایس با خون آشام ، یا به سادگی مصاحبه با خون آشام ، یک مجموعه تلویزیونی ترسناک گوتیک آمریکایی است که توسط رولین جونز برای AMC بر اساسو عناصری از داستان های خون آشام نوشته آن رایس در سال 1976 ساخته شده است . در این سریال ژاکوب اندرسون در نقش لویی دو پونت دو لاک و سم رید در نقش لستات د لیونکورت بازی می‌کنند و با خون‌آشام لوئیس شروع می‌شود که زندگی گذشته و رابطه پر فراز و نشیب خود را با لستات خون‌آشام بازگو می‌کند. این سریال عناصر عجیب و غریب کار رایس را در بر می گیرد که تنها در اقتباس سینمایی این رمان در سال 1994 تلقین شده است و به موضوعاتی مانند نژاد و سوء استفاده می پردازد. این اولین سریال در دنیای جاودانه است ، یک جهان مشترک بر اساس رمان‌های رایس.

مصاحبه با خون آشام

خلاصه داستان سریال مصاحبه با خون آشام

مصاحبه با خون آشام بر داستان زندگی خون آشام لوئیز دو پونت دولاک متمرکز است ، همانطور که به روزنامه نگار کهنه کار دنیل مولوی گفته شده است ، که قبلاً در سال 1973 مصاحبه ای منتشر نشده با او انجام داده است. یک مرد سیاهپوست ثروتمند در نیواورلئان دهه 1910 ، لوئیس عاشقانه است و بعدها توسط لستات د لیونکورت کاریزماتیک یک خون آشام ساخت . اما لویی با انسانیت خود مبارزه می‌کند و معرفی جدیدترین نوپای لستات، خون‌آشام نوجوان، کلودیا ، فقط روابط آنها را بیشتر تیره می‌کند. در حال حاضر، دانیل شروع به شک در صحت داستان لویی می کند و تفاوت هایی را با نسخه قبلی ذکر می کند.

لینک های سریال interview with the vampire با زیرنویس فارسی چسبیده

قسمت های بعدی به صورت هفتگی منتشر می شود.

*

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

*

لینک های فصل اول سریال مصاحبه با خون آشام

پایان فصل اول

*

*

*

*

*

*

  • 22 می 2024
  • 0
  • 214 views