سریال Presumed Innocent 2024 بی گناه

سریال Presumed Innocent 2024 بی گناه

100% رضایت کاربران (1رای)
سال انتشار : محصول :
تا قسمت 4 با زیرنویس فارسی چسبیده اضافه شد.
زیرنویس فارسی

این داستان قتل وحشتناکی را روایت می کند که دفتر دادستانی شیکاگو را هنگامی که یکی از خود مظنون به این جنایت می شود، به هم می زند.

  • کیفیت 480 , 720 , 1080 , BLURAY
  • سال های پخش 2024
  • زبان

Presumed Innocent به فارسی سریال بی گناه محصول کشور آمریکا است.سریال Presumed Innocent بی گناه توسط دیوید ای. کلی ساخته شده و بر اساس رمانی به همین نام اثر اسکات تورو در سال 1987 ساخته شده است.

پخش آنلاین تریلر سریال

محصول کشور: آمریکا

زبان: انگلیسی

سال انتشار: 2024

درباره سریال Presumed Innocent

یک مینی سریال مهیج قانونی آمریکایی است که توسط دیوید ای. کلی ساخته شده و بر اساس رمانی به همین نام اثر اسکات تورو در سال 1987 ساخته شده است . قرار است در 12 ژوئن 2024 در Apple TV+ نمایش داده شود.در فوریه 2022 اعلام شد که Apple TV+ اقتباسی از مینی‌سریال هشت قسمتی از رمان گمان بی‌گناه اسکات تورو را سفارش داده است که دیوید ای. کلی این مجموعه را نوشته است.در دسامبر، جیک جیلنهال برای بازیگری و تهیه کنندگی اجرایی وارد مذاکره شد. او تا ژانویه 2023 تایید می‌شود و روث نگا ، بیل کمپ و الیزابت مارول به بازیگران می‌پیوندند. Greg Yaitanes و Anne Sewitsky برای کارگردانی استخدام شدند. در ماه فوریه، بازیگران دیگری شامل رنته رینسو ، پیتر سارسگارد ، OT Fagbenle ، لیلی رابه و نانا منسا بودند. Noma Dumezweni ، Gabby Beans و Sarunas J. Jackson در ماه مارس به بازیگران پیوستند.

بی گناه

خلاصه داستان سریال بی گناه

داستان یک قتل وحشتناک را روایت می‌کند که زندگی در دفتر دادستانی شیکاگو را به هم می‌زند. این فاجعه زمانی به اوج خود می‌رسد که یکی از اعضای خود دفتر، مظنون اصلی این جنایت می‌شود. ماجرای اصلی حول محور راس سابیچ (با بازی جیک جیلنهال)، دادستانی محترم که به عنوان مظنون اصلی شناخته می‌شود، می‌چرخد.

لینک های سریال Presumed Innocent با زیرنویس فارسی چسبیده

*

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

*

*

*

  • 26 ژوئن 2024
  • 0
  • 878 views