دانلود سریال Solo Leveling 2024 سولو لولینگ

دانلود سریال Solo Leveling 2024 سولو لولینگ

8.5/10 1,723
100% رضایت کاربران (1رای)
سال انتشار : محصول :
تا قسمت 5 فصل 1 با زیرنویس فارسی چسبیده اضافه شد.
زیرنویس فارسی

در دنیایی از شکارچیان با استعداد و هیولاها، یک شکارچی ضعیف سونگ جین وو از طریق یک برنامه مرموز قدرت های خارق العاده ای به دست می آورد و او را به یکی از قوی ترین شکارچیان تبدیل می کند و حتی قوی ترین سیاه چال ها را فتح می کند.

Solo Leveling به فارسی سریال سولو لولینگ محصول کشور ژاپن در ژانر انیمیشن،ماجراجویی است.سریال Solo Leveling سولو لولینگ به کارگردانی Chugong در سال 2024 میباشد.

کارگردان: Chugong

محصول کشور: ژاپن

زبان: ژاپنی

سال انتشار: 2024

درباره سریال Solo Leveling

که به صورت متناوب با عنوان Only I Level Up ( به کره ای : 나 혼자만 레벨업 ; RR : Na Honjaman Rebeleop ) ترجمه شده است، یک رمان وب کره جنوبی استکه توسط Chugong نوشته شده است. این رمان در 25 جولای 2016 درپلتفرم دیجیتالی کمیک و داستانی Kakao Kakao منتشر شد و بعداً به طور کامل توسط D&C Media تحت برچسب پاپیروس آنها در 4 نوامبر 2016 منتشر شد. این رمان به زبان انگلیسی توسط Yen Press مجوز گرفته است.

سولو لولینگ

خلاصه داستان سریال سولو لولینگ

در دنیایی که شکارچیان – جنگجویان انسانی که دارای توانایی های ماوراء طبیعی هستند – باید با هیولاهای مرگبار مبارزه کنند تا از بشریت در برابر نابودی حتمی محافظت کنند، یک شکارچی بدنام ضعیف به نام سانگ جین وو خود را در یک مبارزه به ظاهر بی پایان برای بقا می بیند. یک روز، پس از زنده ماندن کم از یک سیاه چال دوگانه بسیار قدرتمند که تقریباً کل مهمانی او را از بین می برد، یک برنامه مرموز به نام System او را به عنوان تنها بازیکن خود انتخاب می کند و به نوبه خود، توانایی بسیار نادری را به او می دهد تا از نظر قدرت بالا برود و هرکسی را که می خواهد برگرداند. به یک مینیون وفادار به نام سایه می کشد. سپس جین وو در حالی که با انواع دشمنان، اعم از انسان و هیولا، مبارزه می کند، به سفری می پردازد تا اسرار سیاه چال ها و منبع واقعی قدرت های خود را کشف کند.

دانلود سریال Solo Leveling با لینک مستقیم

*

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

*

*

*

*

قسمت اول فصل 1 با کیفیت 1080p زیرنویس فارسی چسبیده

قسمت اول فصل 1 با کیفیت 720p زیرنویس فارسی چسبیده

قسمت اول فصل 1 با کیفیت 480p زیرنویس فارسی چسبیده

  • 11 فوریه 2024
  • 0
  • 3,135 views