سریال The Acolyte 2024 آکولیت

سریال The Acolyte 2024 آکولیت

100% رضایت کاربران (1رای)
سال انتشار : محصول :
تا قسمت 3 با زیرنویس فارسی چسبیده اضافه شد.
زیرنویس فارسی

مجموعه‌ای از جنگ ستارگان که بینندگان را به کهکشانی از اسرار پنهان و قدرت‌های نوظهور تاریک در روزهای پایانی دوران جمهوری بالا می برد.

The Acolyte به فارسی سریال آکولیت محصول کشور آمریکا در سال 2024 است.سریال The Acolyte آکولیت توسط Leslye Headland برای سرویس پخش دیزنی+ ساخته شده است.

پخش آنلاین تریلر سریال

محصول کشور: آمریکا

زبان: انگلیسی

سال انتشار: 2024

درباره سریال The Acolyte

یک مجموعه تلویزیونی علمی تخیلی آمریکایی است که توسط Leslye Headland برای سرویس پخش دیزنی+ ساخته شده است . این بخشی از مجموعه جنگ ستارگان است که در پایان دوران جمهوری عالی و قبل از وقایع فیلم‌های اصلی جنگ ستارگان اتفاق می‌افتد و تحقیقات جدی در مورد یک سری جنایات را دنبال می‌کند.

آکولیت

خلاصه داستان سریال آکولیت

داستان در پایان دوره High Republic مجموعه جنگ ستارگان ، تقریباً 100 سال قبل از Star Wars: Episode I – The Phantom Menace (1999) می گذرد. می بیند که یک استاد محترم جدی در حال بررسی یک سری جنایاتی است که او را با یک دانش آموز سابق پاداوان درگیر می کند و نیروهای شوم را آشکار می کند.

بازیگران سریال آکولیت

آماندلا استنبرگ ، لی جونگ جائه ، مانی جاسینتو ، دفنه کین ، چارلی بارنت ، جودی ترنر اسمیت ، ربکا هندرسون ، دین چارلز چپمن ، جوناس سوتامو و کری آن ماس در این سریال ایفای نقش می کنند. هدلند برای کار بر روی فرانچایز جنگ ستارگان تا پایان سال 2019 ابراز علاقه کرد و تا آوریل 2020 در حال ساخت مجموعه جدیدی برای Lucasfilm بود . عنوان در دسامبر اعلام شد. فیلمبرداری در لندن و در استودیو شینفیلد در برکشایر از اکتبر 2022 تا ژوئن 2023 با فیلمبرداری لوکیشن در ولز و پرتغال انجام شد.

آکولیت

لینک های سریال The Acolyte با زیرنویس فارسی چسبیده

*

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

*

*

  • 12 ژوئن 2024
  • 0
  • 269 views