دانلود سریال The Quest ماجراجویی

دانلود سریال The Quest ماجراجویی

3.6/10 450
100% رضایت کاربران (2رای)
محصول :
قسمت پنجم با زیرنویس فارسی چسبیده اضافه شد
زیرنویس فارسی

یک سری رقابت همهجانبه پیشگامانه که 8 جوان را وارد دنیای خیالی و خیالی Everealm می کند، جایی که آنها باید یک پادشاهی را با تحقق یک پیشگویی باستانی نجات دهند.

  • کیفیت 480 , 720 , 1080 , BLURAY
  • سال های پخش 2022
  • زبان

The Quest یک مجموعه تلویزیونی واقعیت فانتزی آمریکایی است که در شبکه Disney+ پخش می‌شود و اولین بار در 11 مه 2022 پخش می‌شود. راه‌اندازی مجددمبتنی بر فانتزی در سال 2014 با همین نام، The Quest.شامل گروهی از بازیکنان است که در یک تلاش فانتزی برای نجات قلمرو از شر یک نیروی شیطانی به قلعه ای در دنیای خیالی Everealm آورده شده و یک قهرمان واقعی را در میان آنها نشان می دهد که شر را شکست خواهد داد.

محصول کشور: آمریکا

زبان: انگلیسی

ژانر: تخیلی فانتزی،ماجراجویی

سال انتشار: 2022

خلاصه داستان سریال The Quest

گروهی از نوجوانان در یک ماجراجویی فیلمنامه ای همهجانبه در یک محیط فانتزی بالا ، پادشاهی Everealm شرکت می کنند. ماجراجویی حول چالش‌های مختلف مرتبط با خط داستانی فانتزی ساختار یافته است. در حالی که خط داستانی در حال انجام فیلمنامه است و شرکت کنندگان در طول مسابقه با بازیگران تعامل دارند، چالش های واقعی واقعی هستند و نتایج رقابتی بر اساس توانایی ها و تصمیمات شرکت کنندگان تعیین می شود. برخلاف سری 2014، راه‌اندازی مجدد تقریباً به طور کامل در حالت یک درام سناریو سنتی ارائه می‌شود، با حداقل استفاده از دستگاه‌های تلویزیونی واقعیت مانند اعترافات یا حذف‌هایی که غوطه‌ور شدن بازیکنان در سناریوی ماجراجویی را مختل می‌کند.

ماجراجویی

معرفی بازیگران سریال ماجراجویی

Emily Gateley, Braeden De La Garza, Racquel Jean-Louis

تولید و انتشار سریال The Quest

The Quest توسط Court Five (تهیه کننده سه گانه The Lord of the Rings )، The New Media Collective (تهیه کننده The Amazing Race ) و Scout Productions (تهیه کننده Queer Eye ) تهیه شده است. این فیلم در محل در Calistoga، کالیفرنیا در Castello di Amorosa فیلمبرداری شد . این سریال که در ابتدا برای فیلمبرداری در Burg Kreuzenstein در سری 2014 در نظر گرفته شده بود، به دلیل همه‌گیری COVID-19 ، تولید را به Castello di Amorosa در دره Napa منتقل کرد . تولید از ژانویه 2021 تا مارس 2021 انجام شد.

پیشنهاد میشود از

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

هم دیدن فرمایید.

دانلود سریال کم حجم و با لینک مستقیم

*

*

*

*

  • 3 آگوست 2022
  • 0
  • 1,705 views