دانلود سریال The Walking Dead Dead City 2023 مردگان متحرک شهر مرده

دانلود سریال The Walking Dead Dead City 2023 مردگان متحرک شهر مرده

100% رضایت کاربران (3رای)
سال انتشار : محصول :
قسمت اول با زیرنویس فارسی چسبیده اضافه شد

این سریال به دنبال مگی و نیگان است که در جستجوی پسر ربوده شده مگی، هرشل، به یک منهتن پسا آخرالزمانی بریده از سرزمین اصلی سفر می کنند. شهر در حال فروپاشی مملو از مردگان و ساکنانی است که نیویورک را به دنیایی پر از هرج و مرج، خطر، زیبایی و وحشت تبدیل کرده اند.

  • کیفیت 480 , 720 , 1080 , BLURAY
  • سال های پخش 2023
  • زبان

The Walking Dead Dead City به فارسی مردگان متحرک شهر مرده در ژانر درام،ترسناک میباشد.سریال The Walking Dead Dead City مردگان متحرک شهر مرده که توسط الی جورنه ساخته شده است.

محصول کشور: آمریکا

زبان: انگلیسی

سال انتشار: 2023

درباره سریال

در ژانر درام ترسناک پسا آخرالزمانی آمریکایی است که توسط الی جورنه و بر اساس شخصیت‌های مردگان متحرک مگی و نیگان میباشد . این چهارمین اسپین آف و به طور کلی پنجمین سری از فرنچایز که تداوم آن را با دیگر مجموعه‌های تلویزیونی به اشتراک می‌گذارد و اولین دنباله مجموعه تلویزیونی The Walking Dead است. جورنه به عنوان مجری برنامه ایفای نقش می کند.

مردگان متحرک شهر مرده

خلاصه داستان سریال مردگان متحرک شهر مرده

این سریال به دنبال مگی و نیگان است که در جستجوی پسر مگی، هرشل، به یک منهتن پسا آخرالزمانی از سرزمین اصلی سفر می کنند. شهر در حال فروپاشی مملو از مردگان و ساکنانی است که نیویورک را به دنیایی پر از هرج و مرج، خطر، زیبایی و وحشت تبدیل میکند.داستان این سریال چند سال بعد از مردگان متحرک با حضور مگی و نیگان است که در جستجوی پسر مگی، هرشل، به یک منهتن پسا آخرالزمانی بریده از سرزمین اصلی سفر می کنند. شهر در حال فروپاشی مملو از مردگان و ساکنانی است که نیویورک را به دنیایی پر از هرج و مرج، خطر، زیبایی و وحشت تبدیل کرده اند…..

بازیگران سریال

لورن کوهان در نقش مگی گرین : بیوه گلن و رهبر سابق تپه

جفری دین مورگان در نقش نگان : رهبر اصلاح سابق نجات دهندگان

زمان انتشار

این سریال برای اولین بار در تاریخ 18 ژوئن 2023 در AMC برنامه ریزی است.عکاسی اصلی در 19 ژوئیه در نیوجرسی آغاز شد و در 24 اکتبر 2022 به پایان رسید. مکان ها عبارتند از Meadowlands Arena ، منطقه حفاظت دریاچه های فرانکلین ، بندر نیوآرک ، ساختمان ملی نیوآرک ، سالن سمفونی نیوآرک ، ترمینال ایالت هوبوکن ، لیبرتی پارک و سایه های جاده مرگ.در آوریل 2022، گایوس چارلز برای نقش پرلی آرمسترانگ انتخاب شد. در ژوئیه، ژلیکو ایوانک ، جاناتان هیگینبوهام، و ماهینا ناپلئون به ترتیب در نقش «کرواسی»، توماسو و جینی انتخاب شدند.پیشنهاد میشود از سریال برلین نیز دیدن فرمایید.

دانلود سریال The Walking Dead Dead City با لینک مستقیم

دانلود قسمت اول با کیفیت ۱۰۸۰p HQ با زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود قسمت اول با کیفیت ۱۰۸۰p با زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود قسمت اول با کیفیت ۷۲۰p با زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود قسمت اول با کیفیت ۴۸۰p با زیرنویس فارسی چسبیده

*

پخش آنلاین تریلر سریال

  • 16 ژوئن 2023
  • 0
  • 1,592 views