فیلم 2024 Venom 3: The Last Dance ونوم 3: آخرین رقص

فیلم 2024 Venom 3: The Last Dance ونوم 3: آخرین رقص

100% رضایت کاربران (2رای)
سال انتشار : محصول :
بزودی در امی مووی

داستان ادی براک و همزیست بیگانه‌اش، ونوم، را دنبال می‌کند. آن‌ها در حال فرار از دست هر دو دنیای خود هستند. از یک سو، انسان‌ها و نیروهای نظامی به دنبال آن‌ها هستند.

Venom 3: The Last Dance به فارسی فیلم ونوم 3: آخرین رقص محصول کشور آمریکا است.فیلم Venom 3: The Last Dance ونوم 3: آخرین رقص توسط کلمبیا پیکچرز در همکاری با مارول تولید شده و توسط Sony Pictures Releasing توزیع شده است.

پخش آنلاین تریلر رسمی فیلم

محصول کشور: آمریکا

زبان: انگلیسی

سال انتشار: 2024

درباره فیلم Venom 3: The Last Dance

یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است که شخصیت ونوم کامیکس مارول را به نمایش می‌گذارد، توسط کلمبیا پیکچرز در همکاری با مارول تولید و توسط Sony Pictures Releasing توزیع میشود.قرار است این فیلم دنباله‌ای برای Venom (2018) و (2021) و پنجمین فیلم در دنیای مرد عنکبوتی سونی (SSU) باشد.این فیلمبه نویسندگی و کارگردانی کلی مارسل ، تام هاردی در نقش ادی براک و ونوم ، در کنار چیوتل اجیوفور ، جونو تمپل ، ریس ایفانس ، پگی لو ، آلانا اوباخ و استیون گراهام بازی می کند . در این فیلم، براک و ونوم در حال فرار از هر دو دنیای خود هستند.هاردی در آگوست 2018 فاش کرد که برای حضور در سومین و آخرین فیلم قرارداد امضا است و توسعه تا دسامبر 2021 و پس از اکران فیلم دوم آغاز است. مارسل و هاردی تا ژوئن 2022 فیلمنامه را می نوشتند و مارسل قرار بود در اکتبر همان سال اولین کارگردانی خود را با این فیلم انجام دهد.

ونوم 3: آخرین رقص

خلاصه داستان فیلم ونوم 3: آخرین رقص

داستان ادی براک و همزیست بیگانه‌اش، ونوم، را دنبال می‌کند. آن‌ها در حال فرار از دست هر دو دنیای خود هستند. از یک سو، انسان‌ها و نیروهای نظامی به دنبال آن‌ها هستند و از سوی دیگر، دنیای بیگانگان نیز آن‌ها را تعقیب می‌کند. ادی و ونوم مجبور به اتخاذ تصمیمی ویرانگر می‌شوند که سرنوشت آن‌ها را مشخص می‌کند و پرده‌ها را از آخرین رقص ونوم و ادی پایین می‌آورد.

پیشنهاد میکنیم از فیلم ونوم 2 هم دیدن فرمایید.

ونوم 3: آخرین رقص

لینک های فیلم Venom 3: The Last Dance با زیرنویس فارسی چسبیده

*

اکران: October 25 برابر با 4 آبان

لینک های دانلود بزودی منتشر می شود.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
  • 5 ژوئن 2024
  • 0
  • 218 views
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x