بازنده

معرفی سریال بازنده و عکس ها

27 ژوئن 2023
0 882 views

این پست معرفی سریال بازنده بازیگران و همه چیز درباره این سریال میباشد.عکس ها و داستان سریال بازنده معرفی بازیگران سریال در این پست درج شده است.

کارگردان: امین حسین پور

محصول کشور: ایران

زبان: فارسی

درباره سریال بازنده

به کارگردانی امین حسین پور و در سال 1402 است. این سریال یک محصول کشور ایران بوده و در ژانر رازآلود و خانوادگی قرار می‌گیرد. سریال با داستانی پر از اسرار و رازهای پنهان، شخصیت‌های پیچیده و تنش‌های خانوادگی، مخاطبان را به سمت یک ماجراجویی هیجان‌انگیز و پرمخاطره می‌برد.در سریال صابر ابر، علیرضا کمالی، سارا بهرامی، پیمان قاسم خانی، صدف اسپهبدی، رویا جاویدنیا، محمدعلی محمدی و مهدی رکنی از جمله بازیگران اصلی هستند. هر یک از این هنرمندان با بازی‌های قوی و استعداد درخشان، شخصیت‌های خود را به تصویر می‌کشند و تجسمی عمیق و قابل توجه از داستان را به مخاطبان ارائه می‌دهند.

بازنده

خلاصه داستان سریال بازنده

داستان سریال درگیری‌ها و اتفاقاتی را روایت می‌کند که در یک خانواده پیش می‌آید. شخصیت‌های اصلی سریال با مشکلات و رازهای خود دست و پنجه نرم می‌کنند و با تنش‌های خانوادگی روبرو می‌شوند. داستان پر از پیچیدگی‌ها و تاریکی‌ها است و شبیه به یک پازل است که تدریجاً قطعات آن در هم می‌پیچند و رازها آشکار می‌شوند.سریال با روایت ماجراهای پیچیده و تاریکی‌های خانوادگی، طرفداران زیادی را به خود جلب است.

بازیگران سریال

صابر ابر، علیرضا کمالی، سارا بهرامی، پیمان قاسم خانی، صدف اسپهبدی، رویا جاویدنیا، محمدعلی محمدی و مهدی رکنی از جمله بازیگران اصلی هستند.

برای دانلود سریال روی لینک رنگی کلیک کنید:

دانلود سریال بازنده

سایر عکس های سریال

بازنده

بازنده

بازنده

بازنده

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(