پدرخوانده 2

معرفی سریال پدرخوانده 2

27 ژوئن 2023
0 1,332 views

این پست معرفی سریال پدرخوانده 2 بازیگران و همه چیز درباره این سریال میباشد.عکس ها و داستان سریال پدرخوانده 2 فصل دوم یا بازگشت معرفی بازیگران سریال در این پست درج شده است.

کارگردان: سعید ابوطالب

محصول کشور: ایران

زبان: فارسی

درباره سریال پدرخوانده 2

در دنیایی تاریک و مرموز، جک گنجشکه به عنوان یک قهرمان بی‌بدیل، در برابر مافیا‌ها و دزدان دریایی است. شرم‌آور است که کشتی‌های دزدان دریایی، که گوشه‌گیری و آزار و اذیت دریانوردان مسالمت‌آمیز را به عنوان سبب رزمندگی آن‌ها بر آن می‌دهند، حالا تحت کنترل قدرتمند و بی‌رحمانه‌ی مافیا‌ها قرار گرفته‌اند.یک شخصیت مرموز و شجاع، به همراه تیمش، درگیری دائمی با مافیا‌هاست. او با حس آگاهی و هوش فراوان، به طور مخفیانه و با دقت برنامه‌ریزی کند و برای جلوگیری از تسخیر کشتی‌ها و آزادی دریانوردان گرفتار، با مافیا‌ها مقابله کند.

پدرخوانده 2

خلاصه داستان سریال

سریال پدرخوانده با تماشای فوق العاده و تعداد بازدید بی‌سابقه، در 16 قسمت موفق به شکست رکورد درخشان برنامه‌های رئالیتی شو در ایران شد. این سریال هم اکنون به عنوان محبوب‌ترین برنامه رئالیتی می‌شود و مورد استقبال فراوان تماشاگران قرار دارد. از دید مخاطبان، نقطه قوت این سریال نسبت به سریال‌های مشابه، در پیچیده و هیجانی شدن روند بازی و کاهش تقلب در اجرای بازی است.

شخصیت مستقل فصل دوم پدرخوانده

یک شخصیت به بازی اضافه شد و اسم آن جک گنجشکه میباشد.این شخصیت کاملا مستقل از بقیه بازی خواهد کرد یعنی نه در ساید شهروند نه در ساید مافیا بازی خواهد کرد باید دید شخصیت جدید چطور خواهد بود.

برای دانلود سریال روی لینک رنگی کلیک کنید:

دانلود سریال پدرخوانده 2

سایر عکس های سریال پدرخوانده 2

پدرخوانده 2

پدرخوانده 2

پدرخوانده 2

پدرخوانده 2

پدرخوانده 2

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(