دانلود سریال شاخ آفریقا

دانلود سریال شاخ آفریقا

100% رضایت کاربران (1رای)
سال انتشار : محصول :
بزودی در امی مووی

این سریال که به کارگردانی سعید آقاخانی، دارای یک داستان جذاب است. در این سریال، شخصیت‌ها به دنبال شاخی از آفریقا هستند و برای رسیدن به آن، از تهران به کمپ گینه سفر می‌کنند.

  • کیفیت 480 , 720 , 1080 , BLURAY
  • شبکه نمایس خانگی
  • سال های پخش 1402
  • زبان

شاخ آفریقا سریال در ژانر کمدی محصول سال 1402 به کارگردانی سعید آقاخانی است.سریال شاخ آفریقا با بازی پژمان جمشیدی و هومن سیدی و سعید آقاخانی به زودی در همین صفحه منتشر میشود.

کارگردان: سعید آقاخانی

محصول کشور: ایران

زبان: فارسی

ژانر: کمدی

درباره سریال شاخ آفریقا

یک سریال کمدی ایرانی است که در سال 1400 به کارگردانی سعید آقاخانی است. داستان این سریال حول و حوش دو شخصیت است که سرنوشت آن‌ها به هم گره می‌خورد. آن‌ها در تلاشند تا شاخی از آفریقا را که در تهران هست به دست آورده و برای رسیدن به اهداف خود به سفری طولانی به کمپ گینه می‌روند.این سریال با رویکردهای طنزآمیز و در قالبی کمدی روایت می‌شود. سناریوی سریال نیز توسط سعید هوشیار نگارش است. در بازیگری این سریال از ترکیبی از هنرمندان سینما و تلویزیون استفاده میشود، که برخی از آن‌ها عبارتند از: هومن سیدی، پژمان جمشیدی، سعید آقاخانی و سایر بازیگران معروف دیگر.

شاخ آفریقا

خلاصه داستان سریال

این سریال که به کارگردانی سعید آقاخانی، دارای یک داستان جذاب است. در این سریال، شخصیت‌ها به دنبال شاخی از آفریقا هستند و برای رسیدن به آن، از تهران به کمپ گینه سفر می‌کنند. اما این سفر تنها پایان ماجرا نیست و آن‌ها برای رسیدن به هدف خود، مسیری طولانی و پرماجرا را طی می‌کنند.سریال با شروع در تهران آغاز می‌شود و در فصل بعد به گینه نو ادامه می‌یابد. در نهایت، سفر آن‌ها به جزایری در اقیانوس هند و شاخ آفریقا می‌رسد و داستان به پایان می‌رسد. این سریال به همکاری با کشورهای منطقه آسیا اقیانوسیه (AsPac) تولید است و علاوه بر پخش در پلتفرم‌های داخلی، قرار است در سرویس‌های VOD آسیایی نیز منتشر شود.

بازیگران سریال

پژمان جمشیدی،هومن سیدی و سعید آقاخانی تاکنون بازی میکنند بقیه بازیگران از همین صفحه معرفی خواهند شد.پیشنهاد میشود از سریال گناه فرشته هم دیدن فرمایید. با حضور بازیگران معروف و توانمندی همچون سعید آقاخانی در بخش کارگردانی و بازیگری، به عنوان یک سریال نمایش خانگی است. این سریال با جذابیت داستانی، ترکیبی از کمدی و ماجراجویی و همچنین مکان‌ها و تنوع فضاهایی که در آن قرار می‌گیرد.

دانلود سریال شاخ آفریقا با لینک مستقیم

پخش آنلاین تریلر سریال

  • 27 می 2023
  • 0
  • 476 views