دانلود فصل چهارم انیمه 4 Demon Slayer 2024 شیطان کش 4

دانلود فصل چهارم انیمه 4 Demon Slayer 2024 شیطان کش 4

94% رضایت کاربران (31رای)
سال انتشار : محصول :
بزودی در امی مووی

تانجیرو، با اراده قوی و اصرار زیاد، تصمیم می‌گیرد به هیمجیما برود و توسط کسی که قصد دارد او را برای نبردهای آینده آماده کند، به نیروی هاشیرا تبدیل شود. اما این تبدیل شدن به هاشیرا، که یکی از اعضای برتر و بالارتبه دسته شیطان کش است، بسیار سخت و دشوار است.

  • کیفیت 480 , 720 , 1080 , BLURAY
  • سال های پخش 2024
  • زبان

Demon Slayer 4 شیطان کش 4 در ژانر اکشن،هیجان انگیز محصول کشور ژاپن است.سریال Demon Slayer 4 به فارسی شیطان کش 4 به کارگردانی Haruo Sotozaki ، Shûji Miyahara میباشد.

کارگردان: Haruo Sotozaki ، Shûji Miyahara

محصول کشور: ژاپن

زبان: ژاپنی

سال انتشار: 2024

درباره انیمه Demon Slayer 4

“شیطان کش” یک انیمه ژاپنی است که در ژانر اکشن، ماجراجویی و هیجان انگیز قرار دارد. این انیمه توسط مانگای مانگاکا به نام “کویوهارو کوتوگه” است. با داشتن داستانی جذاب و شخصیت‌های قوی، “شیطان کش” به سرعت مورد توجه علاقه‌مندان به انیمه قرار گرفته و مورد استقبال قرار گرفت.داستان “شیطان کش” درباره‌ی تانجیرو، شخصیت اصلی این انیمه، است. تانجیرو، پسری جوان است که خانواده‌اش توسط شیاطین حمله می‌شوند و تنها او و خواهر کوچکش، نیزوکو، زنده می‌مانند.

شیطان کش 4

خلاصه داستان سریال شیطان کش 4

تانجیرو، با اراده قوی و اصرار زیاد، تصمیم می‌گیرد به هیمجیما برود و توسط کسی که قصد دارد او را برای نبردهای آینده آماده کند، به نیروی هاشیرا تبدیل شود. اما این تبدیل شدن به هاشیرا، که یکی از اعضای برتر و بالارتبه دسته شیطان کش است، بسیار سخت و دشوار است. تنها با کسب تأیید هیمجیما می‌توان به این هدف نزدیک شد، ولی به نظر می‌رسد کسب این تأیید غیرممکن باشد.تانجیرو در مواجهه با این چالش‌ها، با اراده قوی خود و اعتقاد به توانایی‌هایش، تسلیم نمی‌شود. او می‌داند که باید تمام تلاش خود را بکند و هر چیزی را که لازم است بیاموزد تا بتواند به تبدیل شدن به هاشیرا نزدیک شود. تانجیرو تمام قوا و توان خود را در این راه قرار می‌دهد و از تمام منابع و آموزش‌های ممکن برای بهبود مهارت‌هایش بهره می‌برد.پیشنهاد میشود از فصل دوم جوجوتسو کایسن هم دیدن فرمایید.

بازیگران انیمه

Natsuki Hanae ، Zach Aguilar ، Abby Trott

دانلود انیمه شیطان کش 4 با لینک مستقیم

پخش آنلاین تریلر انیمه

  • 25 ژوئن 2023
  • 0
  • 3,326 views