دانلود فصل چهارم سریال پوست شیر

دانلود فصل چهارم سریال پوست شیر

8.4 از 10/10
100% رضایت کاربران (3رای)
سال انتشار : محصول :
بزودی در امی مووی

اطلاعات محدودی درباره قاتل درختی به تماشاگر می‌شود و با توجه به روند داستان پوست شیر، قاتل درختی خیلی زود فراموش می‌شود و دیگر صحبتی از او به میان نمی‌آید؛ اما آیا ماجرای این قاتل مخوف سریالی نمی‌تواند ساخت یک سریال جدید برای سازندگان باشد؟

  • کیفیت 480 , 720 , 1080 , BLURAY
  • وضعیت پخش بزودی پخش خواهد شد
  • شبکه فیلم نت
  • سال های پخش 1402
  • زبان

فصل چهارم سریال یا اسپین آف پوست شیر منتشر شد.سریال پوست شیر اسپین آف با بازی شهاب حسینی،هادی حجازی فر و علیرضا کمالی به کارگردانی برادران محمودی در دست تولید قرار دارد و به زودی اضافه خواهد شد.

کارگردان: جمشید محمودی

محصول کشور: ایران

زبان: فارسی

توضیحات کلی سریال پوست شیر

پوست شیر یکی از موفق‌ترین سریال‌های روانشناختی و جنایی ایرانی است که به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سید مصطفی احمدی و با بازی شهاب حسینی در نقش سرگرد مشکات، به روی آنتن است. این سریال در قالب ژانرهای روانشناختی و جنایی، داستان پیچیده‌ای ارائه می‌دهد که تاکنون توجه و علاقه بسیاری از تماشاگران را به خود جلب میکند.داستان اصلی سریال پوست شیر مربوط به سرگرد مشکات (شهاب حسینی) است، یک کارآگاه خبره و باهوش که سال‌ها پیش درگیر پرونده‌ی مرموز و شنیعی است. این پرونده مربوط به یک قاتل سریالی است که با بی‌رحمی و وحشیانه اقدام به کشتن و سوزاندن اجساد افرادی ناچیز و بی‌گناه می‌کند.

اسپین آف پوست شیر

داستان اسپین آف پوست شیر

اطلاعات محدودی درباره قاتل درختی به تماشاگر می‌شود و با توجه به روند داستان پوست شیر، قاتل درختی خیلی زود فراموش می‌شود و دیگر صحبتی از او به میان نمی‌آید؛ اما آیا ماجرای این قاتل مخوف سریالی نمی‌تواند ساخت یک سریال جدید برای سازندگان باشد؟ در واقع سازندگان نه یک فصل چهارم بلکه یک سریال مجزا (اسپین‌آف) از روی اثر خود بسازند که در آن خبری از برخی کاراکترها مانند نعیم و ساحل و مژگان و رضا پروانه و… نیست پیشنهاد میشود از فصل سوم سریال پوست شیر نیز دیدن فرمایید.

بازیگران سریال

شهاب حسینی،علیرضا کمالی،هادی حجازی فر،مهرداد صدیقیان،پانته آ بهرام و …

اسپین آف پوست شیر

دانلود سریال پوست شیر با لینک مستقیم

پخش تیزری از سریال

  • 5 جولای 2023
  • 0
  • 560 views