دانلود قسمت اول سریال عقرب عاشق

دانلود قسمت اول سریال عقرب عاشق

100% رضایت کاربران (2رای)
سال انتشار : محصول :
به زودی در امی مووی

 داستانی پیچیده و هیجان‌انگیز را روایت می‌کند که در آینده‌ای نزدیک در کشور ایران رخ می‌دهد. داستان سریال در یک جهان آینده‌ای فرازمینی جریان دارد که با عناصر درام، عاشقانه و علمی تخیلی ترکیب شده است.

  • کیفیت 480 , 720 , 1080 , BLURAY
  • شبکه نمایش خانگی
  • سال های پخش 1402
  • زبان

قسمت اول عقرب عاشق سریال در ژانر عاشقانه،تخیلی محصول کشور ایران است.سریال عقرب عاشق به کارگردانی حسین سهیلی زاده با بازی محمد رضا فروتن، آرمان درویش میباشد.

کارگردان: حسین سهیلی زاده

محصول کشور: ایران

زبان: فارسی

درباره سریال

یک سریال درام، عاشقانه و علمی تخیلی که با بازیگران برجسته ایرانی محمدرضا فروتن، آرمان درویش، ساقی حاجی پور، سیاوش خیرابی، رضا بهبودی، حسین پاکدل، شقایق فراهانی، رویا جاویدنیا، آتنه فقیه نصیری، علی صلاحی، مهران رنجبر، سمیرا حسینی، رضا فیاضی، شیدا یوسفی، هدایت الله سجادی، رضا پژوهی و پارسا صحرایی به نویسندگی حامد افضلی و امین محمودی یکتا و تهیه‌کنندگی سید رضا محقق در کشور ایران است.

خلاصه داستان قسمت اول سریال عقرب عاشق

داستانی را روایت میکند که در آینده‌ای نزدیک در کشور ایران رخ می‌دهد. داستان سریال در یک جهان آینده‌ای فرازمینی جریان دارد که با عناصر درام، عاشقانه و علمی تخیلی ترکیب است. سریال بر اساس داستانی اصیل و با پرداختن به مسایل اجتماعی و انسانی، همچنین به تمایلات و آرزوهای بشر در آینده، تمامی لایه‌های مختلف جامعه را به تصویر می‌کشد.در “عقرب عاشق”، بازیگران با استعدادی نقش‌های متنوع و جذابی را ایفا می‌کنند. هر کدام از بازیگران با بازی و قابل ارتباط خود، شخصیت‌های زنده و قابل هویتی را به تصویر می‌کشند. پیشنهاد میشود از دانلود سریال عقرب عاشق هم دیدن فرمایید.

قسمت اول سریال عقرب عاشق

بازیگران سریال عقرب عاشق

محمدرضا فروتن، آرمان درویش، ساقی حاجی پور، سیاوش خیرابی، رضا بهبودی، حسین پاکدل، شقایق فراهانی، رویا جاویدنیا، آتنه فقیه نصیری، علی صلاحی، مهران رنجبر، سمیرا حسینی، رضا فیاضی، شیدا یوسفی، هدایت الله سجادی، رضا پژوهی و پارسا صحرایی به نویسندگی حامد افضلی و امین محمودی یکتا و تهیه کنندگی سید رضا محقق محصول سال 1402 کشور ایران است.

توضیحات کامل سریال

سریال “عقرب” با تهیه‌کنندگی سید رضا محقق، از طریق روایت داستانی هیجان‌انگیز و فراگیر، برنامه‌ای متفاوت و مهیج را به تماشاگران می‌دهد. این سریال با ضربه زدن به نوعی زندگی آینده، تمایلات انسانی و عواطف پنهان را به چالش می‌کشد و بر آن است تا بازخورد و تأثیر این تحولات را بر جوامع ما درک کنیم.

دانلود قسمت اول سریال عقرب عاشق

پخش آنلاین تریلر سریال

  • 22 ژوئن 2023
  • 0
  • 382 views