دانلود سریال Alexander: The Making of a God 2024 اسکندر خلق یک خدا

دانلود سریال Alexander: The Making of a God 2024 اسکندر خلق یک خدا

73% رضایت کاربران (52رای)
سال انتشار : محصول :
بزودی در امی مووی

اسکندر پادشاه شهر مقدونیه یونان باستان بود که به طور گسترده به عنوان یکی از بزرگترین و موفق ترین فرماندهان نظامی تاریخ شناخته می شد و در سن 30 سالگی یکی از بزرگترین امپراتوری های تاریخ را ایجاد کرد.

  • کیفیت 480 , 720 , 1080 , BLURAY
  • شبکه Netflix
  • سال های پخش 2024
  • زبان

Alexander: The Making of a God به فارسی سریال اسکندر خلق یک خدا محصول کشور آمریکا در ژانر تاریخی،جنگی،مستند است.سریال Alexander: The Making of a God اسکندر خلق یک خدا با بازی باک بریت ویت اسکندر را در مقابل میدو هامادا در نقش شاه داریوش به تصویر می کشد.

محصول کشور: آمریکا

زبان: انگلیسی

سال انتشار: 2024

درباره سریال Alexander: The Making of a God

یک سریال مستند درام جدید در نتفلیکس است که به بررسی سفر اسکندر مقدونی از شاهزاده جنگجو تا پادشاه فاتح می‌پردازد.این مجموعه ترکیبی از بازسازی ها، بینش محققان، یافته های باستان شناسی و کاوش های مصر را به نمایش می گذارد.فتوحات اسکندر فرهنگ و زبان یونانی را گسترش داد و بر هنر، معماری و ادبیات در دوران هلنیستی تأثیر گذاشت.نتفلیکس قرار است اولین سریال را که یک مجموعه مستند شش قسمتی کاملاً جدید است، در پایان ماه به نمایش بگذارد. اکنون، استریمر با Collider همکاری است تا اولین نگاه انحصاری تریلر را دارد. این سریال به صعود او از تبعید تا تعقیب بی وقفه او برای سرنگونی امپراتور هولناک ایرانی داریوش می پردازد که در کمتر از شش سال به فتح جهان او ختم می شود.

اسکندر خلق یک خدا

خلاصه داستان سریال اسکندر خلق یک خدا

اسکندر پادشاه شهر مقدونیه یونان باستان بود که به طور گسترده به عنوان یکی از بزرگترین و موفق ترین فرماندهان نظامی تاریخ می شد و در سن 30 سالگی یکی از بزرگترین امپراتوری های تاریخ را ایجاد کرد.اولین سریال نتفلیکس با Tailfeather Productions است و با مشارکت Lion TV می شود. این اثر اجرایی توسط لوسی ون بیک برای Tailfeather Productions است، که به خاطر کارش بر روی چین مگاتمب افشا میشود.استیون هاوکینگ، جستجوی یک زمین جدید ، و بریتانیا از بالا ، و نیک کتلیف ( بازسازی مرکز تجارت جهانی، RAF 100 با یوان مک گرگور). و آمریکا فاش شد ) . شورانر تونی میچل است ( کتاب مقدس، پس از میلاد، پرایموال و سوپرآتشفشان ).

پیشنهاد میشود از سریال سلجوقیان هم دیدن فرمایید.

دانلود سریال اسکندر خلق یک خدا با لینک مستقیم

لینک های دانلود به زودی اضافه خواهد شد.

  • 13 ژانویه 2024
  • 0
  • 10,212 views