دانلود سریال Attack On Titan

دانلود سریال Attack On Titan

9.1/10
100% رضایت کاربران (3رای)
سال انتشار : محصول :
قسمت آخر فصل چهارم با زیرنویس و دوبله فارسی اضافه شد.
همراه با نسخه دوبله فارسی زیرنویس فارسی

حمله به تایتان ، یک سریال انیمیشنی به کارگردانی تتسورو آراکی هست. داستان این سریال انیمیشنی به صدها سال قبل باز می‌گردد ، جایی که انسان‌ها به دست تایتان‌ها از بین می‌رفتند.

  • کیفیت 480 , 720 , 1080 , BLURAY
  • سال های پخش 2013-2023
  • زبان

انیمه یا سریال Attack On Titan نبرد تایتان ها محصول کشور ژاپن در 4 فصل تولید و پخش شد.انیمه Attack On Titan نبرد با تایتان ها با بازی Josh Grelle , Yûki Kaji , Yui Ishikawa , Marina Inoue به کارگردانی Tetsuro Araki میباشد.

کارگردان: Tetsuro Araki

محصول کشور: ژاپن

سال انتشار: 2013-2023

درباره سریال Attack On Titan

حمله به تایتان ( به ژاپنی :進撃の巨人، هپبورن : Shingeki no Kyojin ، به زبان انگلیسی  «غول پیشرو») یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط Hajime Isayama داستان در دنیایی اتفاق می‌افتد که بشریت مجبور است در شهرهایی زندگی کند که توسط سه دیوار بزرگ که آنها را از انسان‌نماهای غول‌پیکر انسان‌خوار محافظت می‌کند . داستان Eren Yeager را دنبال می‌کند که قول می‌دهد تایتان‌ها را پس از نابودی زادگاهش و مرگ مادرش نابود کند. از سپتامبر 2009 تا آوریل 2021 در مجله ماهانه Kodansha ‘s Bessatsu Shōnen Magazine پخش شدجلد تانکوبون گردآوری شد.

نبرد با تایتان ها

خلاصه داستان سریال نبرد با تایتان ها

حمله به تایتان ، یک سریال انیمیشنی به کارگردانی تتسورو آراکی هست. داستان این سریال انیمیشنی به صدها سال قبل باز می‌گردد ، جایی که انسان‌ها به دست تایتان‌ها از بین می‌رفتند ، اما عده‌ی اندکی از آن‌ها موفق شدند در شهری با دیوارهای بسیار بلند پناه بگیرند و جان سالم بدر ببرند. صد سال به همین منوال می‌گذرد تا اینکه…حمله به تایتان به یک موفقیت انتقادی و تجاری تبدیل شده است. تا سپتامبر 2023، این مانگا بیش از 120 میلیون نسخه در تیراژ داشت که آن را به یکی از پرفروش‌ترین مجموعه‌های مانگا در تمام دوران تبدیل کرد . جوایز متعددی از جمله جایزه کودانشا مانگا ، جایزه آتلیو میکلوزی و جایزه هاروی را به دست می آورد.

توضیحات بیشتر درباره حمله به تایتان ها

Eren Yeager پسری است که در شهر Shiganshina زندگی می کند، واقع در بیرونی ترین دیوار دایره ای که از ساکنان خود در برابر تایتان ها محافظت می کند. در سال 845، اولین دیوار (دیوار ماریا) توسط دو نوع جدید تایتان، تایتان عظیم و تایتان زرهی شکسته شد. در طول این حادثه، مادر ارن توسط یک تایتان خندان خورده می شود و ارن فرار می کند. او از تمام تایتان‌ها قسم می‌خورد و به همراه دوستان دوران کودکی‌اش میکاسا آکرمن و آرمین آرلرت وارد ارتش می‌شود.

نبرد با تایتان ها

پیشنهاد میشود از قسمت آخر انیمه Attack On Titan هم دیدن فرمایید.

دانلود فصل چهارم سریال Attack On Titan زیرنویس فارسی چسبیده

*

دانلود قسمت 30 (آخر) فصل چهارم با کیفیت WEB-DL 1080p زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود قسمت 30 (آخر) فصل چهارم با کیفیت WEB-DL 720p زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود قسمت 30 (آخر) فصل چهارم با کیفیت WEB-DL 480p زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود زیرنویس فارسی جداگانه (هماهنگ با نسخه های بالا و WEB-DL)

دانلود قسمت آخر فصل 4 با دوبله فارسی

دانلود قسمت 30 (آخر) فصل چهارم با کیفیت WEB-DL 1080p دوبله فارسی

دانلود قسمت 30 (آخر) فصل چهارم با کیفیت WEB-DL 720p دوبله فارسی

دانلود قسمت 30 (آخر) فصل چهارم با کیفیت WEB-DL 480p دوبله فارسی

  • 10 نوامبر 2023
  • 0
  • 1,634 views