دانلود قسمت پنجم فصل دوم زخم کاری

دانلود قسمت پنجم فصل دوم زخم کاری

100% رضایت کاربران (1رای)
سال انتشار : محصول :
منتشر شد

در نبود مالک حالا مدعیان تاج و تخت او یکی یکی از راه می‌رسند و این آغاز آشوب دیگری است… هنوز بوی خون به مشام می‌رسد!» به دلیل حفظ جذابیت‌ها، داستان کامل فصل دوم زخم کاری اعلام نمی‌شود اما اگر بخواهیم با توجه به پایان‌بندی فصل اول کمی تجسم کنیم.

  • کیفیت 480 , 720 , 1080 , BLURAY
  • شبکه نمایش خانگی
  • سال های پخش 1402
  • زبان

قسمت پنجم فصل دوم زخم کاری یا قسمت 4 زخم کاری 2 کاملا رایگان با کیفیت عالی منتشر شد.فصل دوم زخم کاری قسمت پنجم با بازی کامبیز دیرباز،رعنا آزادی ور،جواد عزتی،مهران غفوریان و … به کارگرانی محمد حسین مهدویان میباشد.

پخش آنلاین تریلر سریال

کارگردان: محمد حسین مهدویان

زبان: فارسی

سال انتشار: 1402

معرفی تمامی بازیگران سریال

جمله جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور، الهه حصاری، سعید چنگیزیان، امیر دژاکام، مرتضی امینی‌تبار، مه‌لقا باقری و سید جواد هاشمی از فصل اول این سریال هستند که در فصل دوم سریال زخم کاری نیز حضور دارند. همچنین بازیگرانی، چون کامبیز دیرباز، مهران غفوریان و الناز ملک به گروه بازیگران سریال زخم کاری اضافه شده‌اند.

قسمت پنجم فصل دوم زخم کاری

خلاصه داستان کلی سریال زخم کاری 2

رمان “بیست زخم کاری” به قلم محمود حسینی‌زاد، که در سال 1385 نوشته شده و در سال 1395 مجوز نشر آن صادر شده، به عنوان مبنای ساخت سریال تلویزیونی “زخم کاری” استفاده شد. این سریال تلویزیونی بازگو کننده داستان‌ها و رویدادهای اصلی رمان “بیست زخم کاری” می‌باشد. در اینجا، به شما توضیحات بیشتری در مورد رمان اصلی و تاریخچه سریال تلویزیونی “زخم کاری” ارائه می‌دهم.

توضیحات تکمیلی سریال زخم کاری فصل دوم

در نتیجه، سریال “زخم کاری” بدون استفاده از نام رمان اصلی ساخته شد و داستان‌ها و موضوعات اصلی رمان به شکل تلویزیونی بازسازی شدند. این سریال به عنوان یک اثر تلویزیونی مستقل تبدیل به یک پروژه مستقل از کتاب اصلی شد و به تدریج جلب توجه مخاطبان تلویزیونی در ایران را جلب کرد.

پیشنهاد میشود از دانلود فصل دوم زخم کاری هم دیدن فرمایید.

دانلود قسمت پنجم فصل دوم زخم کاری با لینک مستقیم

دانلود قسمت 5 فصل دوم با کیفیت 1080p HQ

دانلود قسمت 5 فصل دوم با کیفیت 1080p

دانلود قسمت 5 فصل دوم با کیفیت 720p

دانلود قسمت 5 فصل دوم با کیفیت 480p

  • 6 اکتبر 2023
  • 0
  • 838 views