دانلود سریال Perfect Marriage Revenge انتقام ازدواج کامل

دانلود سریال Perfect Marriage Revenge انتقام ازدواج کامل

75% رضایت کاربران (8رای)
سال انتشار : محصول :
بزودی در امی مووی

هان یی جو توسط هان جین وونگ و لی جونگ هه به سرپرستی گرفته شد. با این حال، پدر و مادر و خواهر کوچکترش هان یو را دوستش ندارند. او همیشه از خانواده اش جدا بود. اکنون هان یی جو با جونگ سه هیوک ازدواج کرده است.

  • کیفیت 480 , 720 , 1080 , BLURAY
  • سال های پخش 2023
  • زبان

Perfect Marriage Revenge به فارسی سریال انتقام ازدواج کامل محصول کشور کره جنوبی در ژانر فانتزی،درام،عاشقانه است.سریال Perfect Marriage Revenge انتقام ازدواج کامل با بازی Blake Bailor، David Andrew Butcher، Phillip-Charlie Daniell به کارگردانی اوه سانگ وون میباشد.

پخش آنلاین تریلر سریال

کارگردان: اوه سانگ وون

محصول کشور: کره جنوبی

زبان: کره ای

سال انتشار: 2023

درباره سریال Perfect Marriage Revenge

انتقام ازدواج کامل ( به کره ای : 완벽한 결혼의 정석 ) یک مجموعه تلویزیونی در حال اجرا کره جنوبی با بازی سونگ هون ، جونگ یو مین، جین جی هی ، کانگ شین هیو و اوه سونگ یون است . این بر اساس یک رمان وب به همین نام است که به یک وبتون نیز ساخته شده است . در 28 اکتبر 2023 پخش شد وهر شنبه و یکشنبه ساعت 21:50 ( KST ) از MBN پخش شد.

انتقام ازدواج کامل

خلاصه داستان سریال انتقام ازدواج کامل

هان یی جو توسط هان جین وونگ و لی جونگ هه به سرپرستی گرفته شد. با این حال، پدر و مادر و خواهر کوچکترش هان یو را دوستش ندارند. او همیشه از خانواده اش جدا بود. اکنون هان یی جو با جونگ سه هیوک ازدواج کرده است. او متوجه می شود که شوهرش دوستش ندارد و به خواهرش علاقه دارد. در همان روز هان یی جو تصادف می کند و می میرد. وقتی از خواب بیدار می شود، خودش را در زمان نامزدی می بیند. او برای تغییر سرنوشت و انتقام گرفتن از خانواده اش، نامزدی خود را با جونگ سه هیوک قطع می کند و …

پیشنهاد میشود از سریال کانگ نام سون قوی هم دیدن فرمایید.

دانلود سریال Perfect Marriage Revenge با لینک مستقیم

لینک های دانلود به زودی اضافه خواهد شد.کره ای

  • 31 اکتبر 2023
  • 0
  • 2,944 views